prof. dr hab. n. med.

Poznań
52,403833316,888475618691314

Kalendarz przyjęć
Pon27.10Wt28.10Śr29.10Czw30.10Pt31.10So01.11Nd02.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
2.35
5 opinii

Leczylam się u tego Pana bardzo długo i mam niemiłe wspomnienia, wolę tego nie pamietać o mało co wąchałabym kwiatki od spodu. Dużo szumu robi wokół swojej osoby,obiecuje ,że przyjmie na oddział i słowa nie dotrzymuje,to człowiek pazerny na kasę, zdecydowanie odradzam leczenie u tego Pana,

KATASTROFA PRZEZ 30 MIESIĘCY BARDZO MI ZASZKODZIŁ.PRZYJMUJE OK.90 PACJENTÓW TYGODNIOWO !!!!!. OSTRZEGAM PAZERNY STARSZY CZŁOWIEK,MYLI PACJENTÓW NAWET PO PRAWIE TRZECH LATACH LECZENIA.

Trudno go ocenić. Wiedzę na pewno ma ale to bardziej naukowiec jak lekarz służący ludziom. Zabiegany, nie pamięta pacjentów co i jak stosować. Mimo wszystko mogę polecić za wiedzę w trudnych przypadkach może to zaprocentować.

Strasznie zawalony pracą i ambitny człowiek, ale niestety więcej szumu robi wokół siebie niż to warte. Nie skupia się dostatecznie na pacjencie, bo w kolejce czeja kilkanaście innych osób, więc nie daje rady. Niby ma dobre serce, a rezultat jest taki, że jest polowiczny a niekiedy furiat i strasznie nieopanowany, nie przebiera w slowach wobec pacjenta i jego rodziny. Ojciec leczył się u niego kilka lat, wszyscy bylismy wykonczeni jego podejściem, mimo kompetencji zawodowych trezultaty potrafią być mierne - zniszczy wszystko swoim zachowaniem. Absolutnie przepracowany, tak nie powinno być - profesor, więc wiecznie gdzieś jeździ z zwykładami, trudno uchwytny. I skandaliczny gabinet - bez toalety dla pacjentów przy poczekalni, trzeba iść do prywatnego mieszkania przez gabinet... koszmar! A przecież do niego czejaką pacjenci gastroenterologiczni! To tak, jakby nie bylo toalety u ginekologa! Skandaliczne! Nie polecam niestety nikomu, przykro mi.

brak słów kompletnie brak zainteresowania pacjentem

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny