prof. dr hab. n. med. Marian Grzymisławski

1,4
1,8
1,4

05.07.2012

Leczylam się u tego Pana bardzo długo i mam niemiłe wspomnienia, wolę tego nie pamietać o mało co wąchałabym kwiatki od spodu. Dużo szumu robi wokół swojej osoby,obiecuje ,że przyjmie na oddział i słowa nie dotrzymuje,to człowiek pazerny na kasę, zdecydowanie odradzam leczenie u tego ...

zdecydowanie odradzam leczenie u tego Pana,

22.05.2012

KATASTROFA PRZEZ 30 MIESIĘCY BARDZO MI ZASZKODZIŁ.PRZYJMUJE OK.90 PACJENTÓW TYGODNIOWO !!!!!. OSTRZEGAM PAZERNY STARSZY CZŁOWIEK,MYLI PACJENTÓW NAWET PO PRAWIE TRZECH LATACH LECZENIA.

29.02.2012

Trudno go ocenić. Wiedzę na pewno ma ale to bardziej naukowiec jak lekarz służący ludziom. Zabiegany, nie pamięta pacjentów co i jak stosować. Mimo wszystko mogę polecić za wiedzę w trudnych przypadkach może to zaprocentować.

22.02.2012

Strasznie zawalony pracą i ambitny człowiek, ale niestety więcej szumu robi wokół siebie niż to warte. Nie skupia się dostatecznie na pacjencie, bo w kolejce czeja kilkanaście innych osób, więc nie daje rady. Niby ma dobre serce, a rezultat jest taki, że jest polowiczny a niekiedy furiat i strasznie nieopanowany, nie przebiera w slowach wobec pacjenta i jego rodziny. Ojciec leczył się u niego kilka lat, wszyscy bylismy wykonczeni jego podejściem, mimo kompetencji zawodowych trezultaty potrafią być mierne - zniszczy wszystko swoim zachowaniem. Absolutnie przepracowany, tak nie powinno być - profesor, więc wiecznie gdzieś jeździ z zwykładami, trudno uchwytny. I skandaliczny gabinet - bez toalety dla pacjentów przy poczekalni, trzeba iść do prywatnego mieszkania przez gabinet... koszmar! A przecież do niego czejaką pacjenci gastroenterologiczni! To tak, jakby nie bylo toalety u ginekologa! Skandaliczne! Nie polecam niestety nikomu, przykro mi.

28.04.2011

brak słów kompletnie brak zainteresowania pacjentem

brak słów kompletnie brak zainteresowania pacjentem

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Gastroenterolog Poznań"?

Oddział Diagnostyczny Poznań
Adama Mickiewicza 2
Poznań
NZOZ Centrum Medyczne WAL MED S.C.
Łowmiańskiego 18
JAP - MED
OSIEDLE BOLESŁAWA CHROBREGO PAWILON 11/110
Apimed Wielospecjalistyczne Gabinety Lekarskie
osiedle Dębina 103
Przychodnia Wielospecjalistyczna
Juraszów 7/19
Poznań
SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA / Specjalista Chorób Wewnętrznych.
Galla Anonima 2d/103
Poznań
Akademia Medyczna, Katedra i Klinika Gastroenterologii, Żywienia Człowieka i Chorób Wewnętrznych
Przybyszewskiego 49
Przyjazna Stomatologia
Osiedle Przyjaźni 24/7A
Poznań
UNIWERSYTET MEDYCZNY katedra i klinika chorów wewnętrznych metabolicznych i dietetyki
Poznań ul Przybyszewskiego 49
Specjalistyczna Przychodnia Lekarska