lekarz Marian Kloska

Alergolog

2,7
2,4
2,7

Profesjonalny lekarz, bardzo inteligentny i komunikatywny człowiek. Zostałem wyleczony z astmy oskrzelowej, skutecznie odczulony. Mam ogromny szacunek do pracy i postawy dr. Mariana Kloski.

Profesjonalny lekarz, bardzo inteligentny i komunikatywny człowiek.

Zgadzam się z tym że lekarz nie miły,wredny,toksyczny z takimi lekarzami na stos jak nie umieją rozmawiać normalnie.Nie polecam!

Arogancki,butny,pewny siebie,wszystko neguje,nawet diagnozy in. lekarzy,nieprzyjemny,pacjenta ma głęboko w d...e.Diagnozę stawia na podstawie swojego widzimisię,nie słucha co do niego mówi pacjent.Zachowuje się jak alfa i omega,a wcale nią nie jest.Wyszłam totalnie zdołowana i wyśmiana,ze stanem prawie przedzawałowym.Te wizyty u niego są totalnym koszmarem,żeby nie powiedzieć horrorem...

straszny jest niechce wystawiać zaswiadczen na tansze leki tylko trzeba plaacic za mleko 23zl zamiast 11 a na astme 320zl zamiast 1zl mysli ze kazdy ma takie zarobki jak on albo czeka aby przyjsc prywatnie do niego

swietny specjalista, profesjonalny, kompetentny, znający sie świetnie na swojej pracy. specyficzne podejście do ludzi moze razic, ale jesli chodzi o wiedzę i kompetencje nie znam lepszego, zdecydowanie polecam!

Tego lekarza mogę polecić z czystym sumieniem KAŻDEMU, kto ma chore dziecko. Kompetentny, profesjonalny, ze specyficznym poczuciem humoru, które sprawia, że dzieci go kochają. Chętnie tłumaczy chorobę i metody leczenia - bywa niemiły tylko dla tych rodziców, którzy krzywdzą dziecko własną głupotą (a i tego byłam świadkiem). Chętnie wysyłam do niego wszystkich znajomych, którzy mają problem z wyleczeniem swojego dziecka, szczególnie tych rodziców, którzy mają dzieci chore na astmę. Polecam!!!

Polecam!!!

LEKARZ,KTÓRY NIE POWINIEN MIEĆ KONTAKTU Z LUDŹMI,A JUŻ ZWŁASZCZA Z DZIEĆMI(NIESTETY JEST ORDYNATOREM PEDIATRII,A TO JAKIEŚ NIEPOROZUMIENIE).CZŁOWIEK BARDZO TOKSYCZNY,A JEGO METODY LECZENIA BUDZĄ WIELE ZASTRZEŻEŃ.PO SPOTKANIU Z TYM PANEM MOŻNA DOSTAĆ ROZSTROJU NERWOWEGO.W MOIM WYPADKU 2 SPOTKANIA Z TYM PANEM I O DWA Z DUŻO.MOJE OPINIE POTWIERDZIŁO KILKA OSÓB,WIĘC NIE JESTEM ODOSOBNIONYM PRZYPADKIEM W TEJ OCENIE.Z CZYSTYM SUMIENIEM-NIE POLECAM!