dr n. med. Marian Ostapiuk

Gastrolog

Jezeli jestes kombatantem to nie polecam P. Ostapiuka,spotka cie tylko upokorzenie z jego strony,nie przestrzega praw kombatanta,ma ich za nic i traktuje jak smieci MASAKRA!

Byłam u tego lekarza z mamą. Miał zrobić gastroskopię. Owszem,zrobił,ale pobrał tak mały wycinek, że patolog nie mógł w 100 % zdiagnozować zmianę. Lekarz, który jest wsłuchany w siebie, wie wszystko najlepiej a przy tym bardzo sztucznie się uśmiecha...wszystko jakby na pokaz. Odnoszę wrażenie, że wszyscy, oczywiście poza panem doktorem, są głupi i nic nie wiedzą, nie mówiąc już o rozumieniu. Myślę, że w zasadzie chodzi mu tylko o nabicie sobie kabzy. Pierwszy raz się spotkałam z tym, że pan doktor kazał samemu zanieść wycinek do badania hist-pat i dodatkowo jeszcze zapłacić! A byłam w wielu prywatnych placówkach, gdzie pobierano mi wycinki do badania. Zgłaszałam się tylko po wynik. Nikomu nie polecę wizyty w tym gabinecie...a wręcz odradzam.

Witam , Jestem ogromnie rozczarowany wizytą u pana doktora , wręcz ogromnie !!! Wizyta trwała niespełna 8 minut w raz z USG które zostało zrobione bardzo nie dokładnie i szybko bez żadnego opisu. Pan Ostapiuk nie słuchał mnie , na pytania moje nie odpowiadał lecz gadał swoje , wyglądało to tak jakbym mówił do ściany.Diagnoza wręcz śmieszna i banalna za którą trzeba było zapłacić 100 zł. Zadawałem pytanie na sam koniec to tylko usłyszałem 100 zł proszę , ale gdzie odpowiedź dotycząca moich dolegliwości? Usłyszałem tylko proszę jeść wolno i tyle ... Do dziś występują poważne problemy gastryczne i jestem przez pana Ostapiuka tak nastawiony na lekarzy że prędzej umrę niż jakiś mi pomoże. Odradzam odradzam i jeszcze raz odradzam źle traktuje osoby młode przede wszystkim .

bardzo dobry specjalista, zdecydowanie polecam wszytstkim,

bardzo dobry specjalista, zdecydowanie polecam wszytstkim,

wiele lat temu bylam u dr Ostapiuka, stwierdzil bebnice , zagladnal do zoladka - odgazowal, nerwica zoladka, nic zimnego nic goracego i wiele innych pouczen, niestety po 5 latach musze do niego wrocic - bedac zagranica w goracych krajach tylko bylo b zimne i bardzo gorace i problem od nowa.

Mam zespół jelita drażliwego. Perek mi nie pomógł. Ostapiuk zapisał mi takie leki i tak ustawił mi dietę, że teraz mogę normalnie funkcjonować.