lekarz Marian Widak

2,7

Po diagnozie i zbagatelizowaniu objawów które zgłaszałam przez Pana Doktora na drugi dzień córka trafiła do szpitala z zapaleniem płuc. Bardzo wysoka gorączka ,trudna do zbicia, kaszel i ropna wydzielina z nosa to nie jest wskazanie do antybiotyku... No i w 12 h stan pogorszył się na tyle że wylądowaliśmy na oddziale z leczeniem na minimum 7-10 dni... Z tego co słyszę i teraz czytam nie jestem jedyną z takim spostrzeżeniem. Zbijać gorączkę i rano do lekarza Poz a to często okazuje się zwykłą spychologia :(

Bardzo dobry lekarz. Leczył mnie, teraz chodzą do pana doktora moje dwie córki. Trafnie stawia diagnozę, ma wieloletnie doświadczenie. Wizyty są miłe. Dziewczynki się nie stresują. Polecam.

Jestem bardzo zadowolona z Pana doktora. Bardzo fajne podejście do dzieci. Widać że pediatra z powołania

Polecam bez cienia wątpliwości! Nie jest co prawda naszym lekarzem rodzinnym ale zawsze trafiamy do niego jak inni zawodzą. Zawsze sprawdza wszystkie możliwe przyczyny zanim wyda opinię- do tej pory zawsze trafną. POLECAM!!!

Przyjmował córkę na wizycie w szpitalu w ramach świątecznej pomocy zdrowotnej. Miły, spokojny,dobry kotakt z dzieckiem. Polecam!

Od samego początku chodzę z synkiem do doktora i zawsze stawiał odpowiednie diagnozy i stosował adekwatne do nich leki. Doradził, wytłumaczył, indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta. Mój synek z uśmiechem wchodzi i wychodzi z gabinetu doktora. Polecam!!!

Doktor poświęca pacjentowi mało czasu. Jest niemiły, ale podchodzi z uwagą do choroby i wydaje poprawne i sprawdzające się diagnozy. Przepisuje odpowiednie leki i tłumaczy rodzaj choroby, lecz bardzo szybko. Generalnie polecam.

Porażka. Po wizycie u tego lekarza potwierdzam negatywne komentarze na portalu.

Porażka.
Po wizycie u tego lekarza potwierdzam negatywne komentarze na portalu.

Nie polecam. Lekarz jest niemiły i bezczelny...

Nie polecam. Lekarz jest niemiły i bezczelny...