dr n. med. Mariola Cieśla-Duldr n. med. Mariola Cieśla-Dul - zdjęcie profilowe

dr n. med. Mariola Cieśla-Dul

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Przynależność do towarzystw i organizacji:

- Polskie Towarzystwo Kardiologiczne
- Polskie Towarzystwo Torako - kardiochirurgów
- Europejskie Towarzystwo Torako-kardiochirurgów

Przynależność do towarzystw i organizacji:

- Polskie Towarzystwo Kardiologiczne
- Polskie Towarzystwo Torako - kardiochirurgów
- Europejskie Towarzystwo Torako-kardiochirurgów
- Towarzystwo Chirurgów Polskich
- Europejskie Towarzystwo Kardiologiczne
- Polskie Towarzystwo Chirurgów Naczyniowych
- Polskie Towarzystwo Ultrasonograficzne
- European Federation for Society of Ultrasound in Medicine and Biology
Associacion Mexicana de Flebologia Clinica
- International Forum for Minisur...

U Pani doktor w SCM clinic leczyłam żylaki kończyn dolnych za pomocą pary wodnej. Z efektów leczenia jestem bardzo zadowolona, udało mi się zażegnać problem. Dodatkowo Pani doktor jest bardzo sympatyczna, wizyty odbywały się w miłej, bezstresowej atmosferze.

Z Panią doktor spotkałam się w SCM clinic, gdzie przeprowadzała mi zabieg laserowego usuwania żylaków. Wszystko zostało przeprowadzone tak jak należy , nie było żadnych powikłań, nie mam blizn , a do domu wróciłam tego samego dnia. Muszę również nadmienić, że przed zabiegiem Pani doktor zleciła mi szereg badań w tym krwi i EKG, tak więc bardzo poważne i profesjonalne podejście. Polecam.

Bardzo dobry lekarz, co stwierdziłam już po pierwszej wizycie w SCM clinic i na podstawie wyników leczenia nie pomyliłam się. Każda wizyta była prowadzona bez pośpiechu, Pani doktor dokładnie analizuje wyniki badań, omawia je i przedstawia ścieżkę leczenia. Ostatecznie zostałam zakwalifikowana do zabiegu, który również wykonała Pani doktor. Wszystko bez komplikacji, a efektem jestem zachwycona.

Jakiś czas temu zauważyłam, że mam bardzo zmęczone nogi, ciągle były zimne i strasznie blade. Początkowo zbagatelizowałam to, ale naprawdę zaczęło mi to przeszkadzać w codziennym funkcjonowaniu. Mój lekarz nie bardzo potrafił mi pomóc i zasugerował wizytę u lekarza naczyniowca. Tak trafiłam do Pani doktor w SCM clinic i proszę, zdiagnozowała u mnie Zespół Leriche’a. Pani doktor zdecydowała się na operację naprawczą tętnic. Efekt jest, a komfort życia wzrósł o 100 %. Wszystko wykonane bardzo profesjonalnie i ekspresowo.

Super lekarz. jeśli ktoś ma problemy z przepływami w nogach to bardzo polecam. Byłam u niej w SCM clinic. Zrobiła mi dobrą diagnostykę i zabieg. Polecam bardzo.

Wspaniała lekarka. Operowała mnie w SCM clinic. Uratowała mi życie, bo wykonała leczenie tętniaka aorty brzusznej. Nigdy jej tego nie zapomnę i bardzo, bardzo dziękuję.

Wreszcie pozbyłam się żylaków. Pani doktor wykonała u mnie prosty zabieg laserowego ich usuwania. W SCM clinic najpierw przeszłam diagnostykę, zrobiła mi USG żył. Potem wykonała zabieg. Tyle lat się męczyłam, a teraz mam spokój.