dr n. med. Mariola Dul

Chirurg naczyniowy

Średnia ocen:5/5
Opinii6

08.07.2013

Ktoś mi polecił panią doktor na początku miałem wątpliwości czy kobieta może być dobrym chirurgiem ! Pani doktor nie jest dobra jest rewelacyjna !! Miła rzeczowa , kompetentna. BARDZO POLECAM !

08.05.2013

Super lekarz. Miła życzliwa kompetentną osoba.Bardzo dziękuję pani Mariolu.

Super lekarz. Miła życzliwa kompetentną osoba.Bardzo dziękuję pani Mariolu.

19.11.2012

Wielkie wyrazy szacunku dla pani doktor. Leczymy się u pani w Klinice Serca, na Oddziale Chirurgii Naczyniowej w Ustroniu i w przychodni w Krakowie. Dzięki pani kompetencji udało się uratować nogę męża przed amputacją. Idealne podejście do ludzi starszych, którzy już tak szybko nie rozumują, cierpliwość i uprzejmość są wizytówkami pani, Polecamy tego specjalistę każdemu.

11.08.2012

Pani Dr. Dul jest osobą kompetętną i zawsze mówi prawde pacyjętowi chocby nawet ta prawda była bolesna. Zawsze stara się pomóc pacjętowi w miarę swoich sił.

12.03.2012

Doskonały specjalista i do tego niezwykle miła osoba o ujmującym sposobie traktowania pacjentów. Zoperowała laserem mojego tatę, starszego pana, podczas gdy inni mówili, że to nic nie da.Pani doktor przeprowadziła bardzo szczegółowe badanie przed operacją,wyjasniła wszystkie watpliwości, czuliśmy się bardzo bezpiecznie i dobrze przygotowani na zabieg. tato czuje sie doskonale. Dziękujemy !!!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Chirurg naczyniowy Kraków"?

Wojewódzka 22
Katowice