lekarz Mariola Kąkol-Kaczmarska

Jak dla mnie lekarz- specjalista nr.1.Na wizytę do P.Marioli przychodzę spokojna, a wychodzę bardzo zadowolona. Mogę swobodnie powiedzieć o dolegliwościach i otrzymuję rzetelną poradę oraz fachową pomoc(tutaj został uratowany mój ząb, który nie rokował już za dobrze). P. Mariola to ciepła i empatyczna osoba, która przypadła do gustu również mojej kilkuletniej córeczce.W poczekalni zawsze oczekują pacjenci, a to oczywisty wyznacznik znakomitej pracy.Ceny baardzo przystępne. Śmiało polecam P.Mariolę Kąkol- Kaczmarską.

Śmiało polecam P.Mariolę Kąkol- Kaczmarską.

Pani Doktor jest super. Polecam osobom, które boją sie wizyt u dentysty. Zeby wszyscy byli tacy jak ona. Koszty leczenia bardzo dostępne.

Koszty wizyt są różne w zależności co jest do naprawienia. Chodzę od 5 lat i nadal jestem zadowolona.

Koszt wizyty jest uzależniony od wykonywanej usługi.Płacę około 70 zł. Za tak profesjonalną usługę uważam,że jest to koszt do przełknięcia. Inni stomatolodzy biorą znacznie drożej i nie do końca rozpoznają dolegliwości.Przez co utraciłam zęba. Natomiast Pani dr od razu reaguje i nie odsyła z kwitkiem tylko szuka przyczyny i leczy.Na pierwszy rzut oka mam wszystkie zęby zdrowe a jednak miałam dolegliwości. Polecam bardzo. U innego lekarza mniej profesjonalnego prawdopodobnie nie miała bym już kilku zębów.Bardzo polecam. Oby nie podniosła ceny bo będę miała problem.

Pierwszy lekarz do którego nie wstydzę się chodzić...może w końcu będę miała pożądne zęby.\pomimo prywtnego gabinetu usytuowanego w takim a nie innym miejscu, wizyta w cenach rozsądnych.