lekarz Mariola Kotulska

1,5
1,4
1,6
1,3

Pani doktor bardzo niemiła, pacjenta traktuje bez szacunku! W gabinecie czułam się zlekceważona, nie otrzymałam tez rzetelnej opinii o stanie zdrowia. Totalny brak profesjonalizmu i podejścia do człowieka. Brak wykonania podstawowych badań. Wysoka niekompetencja. Nie polecam nikomu!!!

Pani doktor bardzo chamska. Zajmuje się wszystkim tylko nie swoją specjalizacja. Poszłam z poważnym stanem zapalnym stopy grozi mi pęknięcie stopy a Pani doktor udziela rad dietetycznych wyssanych z palca. Podczas wizyty rozmawia przez telefon pokazując na migi co trzeba zrobić. Szkoda zdrowia i czasu.

Zalecenia tej pani zagrażają zdrowiu pacjenta , nie powinna leczyć ludzi ! Pani doktor każe pielęgniarce zakładać stabilizator gdyż jak sama mówiła nie zna się na tym modelu , nie wyciągnęła wody z kolana oraz zleciła źle ustawienie stabilizatora oraz zbyt krótkie jego noszenie

Pani nie potrafi leczyć. Nie zna się na rzeczy. Po wizycie u niej czułam się zbesztana i olana, nadal martwiłam się o stan kolana po urazie (naderwane wiązadła, skręcone kolano, złamany mały element kości piszczelowej) . Udałam się na konsultacje do prywatnego ortopedy który o 180 stopni obrócił zalecenia tej „doktor”... wydłużył czas leczenia o conajmniej 4 tygodnie, wykonał KONIECZNY ZABIEG ściągania płynu z kolana (ktorego było bardzo dużo, ok 50 ml, a pani doktor go nie wykonała i stwierdziła ze „bardzo malutko płynu, a Jak się powiększy to jechać na sor i tam to zrobią”)
Ogólnie żenada, brak normalnego podejścia do pacjenta, zmianierowana, chamska i arogancka, stawia złe diagnozy i złe zalecenia, nie rozumiem dlaczego ta kobieta leczy, mogła wyrządzić mi krzywdę na lata ...

Szkoda, że nie można dać 0 gwiazdek. Szkoda słów dla takiej bezczelnej i niekompetentnej osoby. I pomyśleć, że wszyscy składamy się na jej pensje. Zmarnowane skierowanie i czas.

Dzisiaj byłam u PANI doktor, rzeczywiście jest osobą arogancką, nieprzyjemną, nie wiem jakim "cudem" została dopuszczona do pracy z ludźmi. Szczerze nie polecam!!! Problem ortopedyczny nadal zostaje, a PANI dalej czerpie kasę z NFZ i ma się dobrze, tylko kosztem chorych ludzi, ale przecież to nie jest JEJ problem!? Dziwne, że jeszcze ktoś taki przyjmuje, bo nawet weterynarze mają o wiele lepsze podejście do pacjenta SZCZERZE ODRADZAM!!!!

Bardzo nieuprzejma kobieta, robiąca łaskę że siedzi w gabinecie. Nawrzeszczala .a mnie za polozenie moich wynikow badan na jaj biurku... W jedynej pozytywnej opinii ktos napisal ze to nie wina pani dr ze NFZ malo placi i jest to wina systemu sluzby zdrowia. Za brak kultury i empatii o poszanowania pacjenta tez nalezy winić system?

Weterynarz ma więcej szacunku dla swoich pacjentów niż ta wredna baba! Arogancka, beszczelna, nieuprzejma! Godna polecenia najgorszemu wrogowi!! Przychodzisz do niej z urazem ortopedycznym, a wychodzisz z tym samym + zryta psychika!!! Nie potrafi leczyć!!! Jej kultura osobista odpowiada jej wzrostowi! Na dodatek jest brzydka i chroń nas Boże od takich lekarzy!!! Nie polecam nawet temu wrogowi!

dlaczego ta pseudo lekarka nie odpowiada na te oskarżenia że jest be!ponieważ dalej olewa pacjentów.kobieto zmień pracę.stróż nocny pracuje sam