lekarzMariola Lukas

Laryngolog, Lekarz rodzinny

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
3.0512345
8 opinii

• 1

Pani doktor tylko "gada" na tematy nie zwiazane z leczeniem , jest niekompetentna , podala mi lekarstwo , ktore w ogole nie bylo mi potrzebne i tylko pogorszylo moj stan zdrowia. Mysle ze powinna sie wiecej douczyc. Stanowczo nie polecam.

• 4
  • 4
  • 1

Pani Dr faszeruje tylko antybiotykami!!!! Miła owszem ale nie po to idę do lekarza aby był tylko miły, ma on leczyć i stawiać trafne diagnozy, a z tym jest tu nienajlepiej.Warto aby pomyśleć o doksztłceniu.

• 1

Pani doktor bardzo miła i cierpliwa. Jednak lekarz ma przede wszystkim leczyć. A mnie co prawda trochę pomogła, ale : - nie zauważyła u mnie zmian w zatokach na zdjęciu ( opinia innego lekarza) - przepisała Bioparoks, który uznawany jest za przestarzały - odwiodła od operacji przegrody, która jak się okazało była bardzo krzywa i mogła być przyczyną problemów - zbagatelizowała stan przewlekły i nie chciała zrobić płukania zatok. Podsumowując stracone pieniądze.

• 5

Kompetentna,kulturalna,budzaca zaufanie.cierpliwa.Wspaniale pracuje z dziecmi i ma do nich niesamowicie dobre podejście. Gorąco polecam wizytę u Pani doktor Marioli Lukas

• 1

Ten lekarz nie powinien kogo kol wiek leczyć, jest to osoba nie kompetentna i niszczy zdrowie starszym osobą. Kilka miesięcy temu mój wujek korzystał z jej usługi ponieważ miał odmrożone ucho w dniu dzisiejszym nie ma już ucha i rana jest tak ogromna że sięga ust. Antybiotyki które były przepisane były za silne, stwierdzono to w szpitalu. Żałuję że nie mam możliwości podania jej do sądu z powodów braku pieniędzy. Ale radzę każdemu aby omijał tą osobę ponieważ lekarzem jej nie można nazwać.

• 1

Nie polecam nikomu! Pojechalam do tej "pani doktor" z migdalami i 5miesiacznymi aginami lub anginami ropnymi a ona mi powiedziala ze to nie mozliwe a a migdalki ladnie wygladają i ze to od moich chorob zoladkowych na ktore choruje ponad 4lata(i ze niby akurat po 3,5roku dopiero zaczelo mi szwankowac gardlo).. zaczela mowic co mam robic aby z zoladkiem bylo okej i czytala moje wypisy ze szpitala na zoladek i jelita.! aa obecnie czeka mnie operacja dosc skomplikowana w moim przypadku poniewaz przez duza ilosc antybiotykow jaka bralam na (wedlug pani Lukas) migdaly i anginy mam rozwalone nieco serce mimo iz mam niecale 18lat. dlatego tez serdecznie i goraco polecam Pana Doktora Zbigniewa Kozlowskiego z Lodzi(80zl wizyta).

• 5

Wspaniały lekarz i człowiek. Wrażliwa i kompetentna Pani doktor. Bardzo oddana swej pracy i pacjentom. Serdecznie polecam.

• 5

bardzo dobry specialista gorąco polecam

Gdzie przyjmuję

place 11

Warszawska 63 lok. 2
    Pabianice
    51,663609219,37557010 42 215 14 24

Kalendarz przyjęć

Pon28.07Wt29.07Śr30.07Czw31.07Pt01.08So02.08Nd03.08
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat