lekarz Mariola Lukas

3,5
3,6
2,5

25.06.2012

Pani doktor tylko "gada" na tematy nie zwiazane z leczeniem , jest niekompetentna , podala mi lekarstwo , ktore w ogole nie bylo mi potrzebne i tylko pogorszylo moj stan zdrowia. Mysle ze powinna sie wiecej douczyc. Stanowczo nie polecam.

Mysle ze powinna sie wiecej douczyc.
Stanowczo nie polecam.

20.02.2012

Pani Dr faszeruje tylko antybiotykami!!!! Miła owszem ale nie po to idę do lekarza aby był tylko miły, ma on leczyć i stawiać trafne diagnozy, a z tym jest tu nienajlepiej.Warto aby pomyśleć o doksztłceniu.

dagprzyb dagprzyb

29.09.2011

Pani doktor bardzo miła i cierpliwa. Jednak lekarz ma przede wszystkim leczyć. A mnie co prawda trochę pomogła, ale : - nie zauważyła u mnie zmian w zatokach na zdjęciu ( opinia innego lekarza) - przepisała Bioparoks, który uznawany jest za przestarzały - odwiodła od ...

- nie zauważyła u mnie zmian w zatokach na zdjęciu ( opinia innego lekarza)
- przepisała Bioparoks, który uznawany jest za przestarzały
- odwiodła od operacji przegrody, która jak się okazało była bardzo krzywa i mogła być przyczyną problemów
- zbagatelizowała stan przewlekły i nie chciała zrobić płukania zatok.
Podsumowując stracone pieniądze.

22.05.2011

Kompetentna,kulturalna,budzaca zaufanie.cierpliwa.Wspaniale pracuje z dziecmi i ma do nich niesamowicie dobre podejście. Gorąco polecam wizytę u Pani doktor Marioli Lukas

Gorąco polecam wizytę u Pani doktor Marioli Lukas

24.11.2010

Ten lekarz nie powinien kogo kol wiek leczyć, jest to osoba nie kompetentna i niszczy zdrowie starszym osobą. Kilka miesięcy temu mój wujek korzystał z jej usługi ponieważ miał odmrożone ucho w dniu dzisiejszym nie ma już ucha i rana jest tak ogromna że sięga ust. Antybiotyki które były przepisane były za silne, stwierdzono to w szpitalu. Żałuję że nie mam możliwości podania jej do sądu z powodów braku pieniędzy. Ale radzę każdemu aby omijał tą osobę ponieważ lekarzem jej nie można nazwać.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Pabianice"?

Gabinet Laryngologiczny
Pabianice, ul. Pomorska 11A

SP ZOZ Pabian Med
Bracka 59
gabinet prywatny.
Kopernika 34
Pabianice
Praktyka Lekarska- wizyty domowe dorośli i dzieci

ESKULAP
Grobelna 8