lekarz Mariola Lukas

Laryngolog, Lekarz rodzinny

2,6
2,6
2,2

Bardzo niemiła, nieuprzejma lekarka, nie przyjęła mnie z okropnym bólem ucha, jak się później okazało, nie pozwoliła mi nawet dojść do słowa. Stanowczo nie polecam.

nic nie umie, jest niemiła. brak podejscia do pacjenta. nie powinna nikogo leczyc. brak kompetencji zawodowych. powinna zając sie czyms innym

Pani doktor tylko "gada" na tematy nie zwiazane z leczeniem , jest niekompetentna , podala mi lekarstwo , ktore w ogole nie bylo mi potrzebne i tylko pogorszylo moj stan zdrowia. Mysle ze powinna sie wiecej douczyc. Stanowczo nie polecam.

Mysle ze powinna sie wiecej douczyc.
Stanowczo nie polecam.

Pani Dr faszeruje tylko antybiotykami!!!! Miła owszem ale nie po to idę do lekarza aby był tylko miły, ma on leczyć i stawiać trafne diagnozy, a z tym jest tu nienajlepiej.Warto aby pomyśleć o doksztłceniu.

Pani doktor bardzo miła i cierpliwa. Jednak lekarz ma przede wszystkim leczyć. A mnie co prawda trochę pomogła, ale : - nie zauważyła u mnie zmian w zatokach na zdjęciu ( opinia innego lekarza) - przepisała Bioparoks, który uznawany jest za przestarzały - odwiodła od operacji przegrody, która jak się okazało była bardzo krzywa i mogła być przyczyną problemów - zbagatelizowała stan przewlekły i nie chciała zrobić płukania zatok. Podsumowując stracone pieniądze.

- nie zauważyła u mnie zmian w zatokach na zdjęciu ( opinia innego lekarza)
- przepisała Bioparoks, który uznawany jest za przestarzały
- zbagatelizowała stan przewlekły i nie chciała zrobić płukania zatok.
Podsumowując stracone pieniądze.

Kompetentna,kulturalna,budzaca zaufanie.cierpliwa.Wspaniale pracuje z dziecmi i ma do nich niesamowicie dobre podejście. Gorąco polecam wizytę u Pani doktor Marioli Lukas

Gorąco polecam wizytę u Pani doktor Marioli Lukas

Ten lekarz nie powinien kogo kol wiek leczyć, jest to osoba nie kompetentna i niszczy zdrowie starszym osobą. Kilka miesięcy temu mój wujek korzystał z jej usługi ponieważ miał odmrożone ucho w dniu dzisiejszym nie ma już ucha i rana jest tak ogromna że sięga ust. Antybiotyki które były przepisane były za silne, stwierdzono to w szpitalu. Żałuję że nie mam możliwości podania jej do sądu z powodów braku pieniędzy. Ale radzę każdemu aby omijał tą osobę ponieważ lekarzem jej nie można nazwać.

Nie polecam nikomu! Pojechalam do tej "pani doktor" z migdalami i 5miesiacznymi aginami lub anginami ropnymi a ona mi powiedziala ze to nie mozliwe a a migdalki ladnie wygladają i ze to od moich chorob zoladkowych na ktore choruje ponad 4lata(i ze niby akurat po 3,5roku dopiero zaczelo mi szwankowac gardlo).. zaczela mowic co mam robic aby z zoladkiem bylo okej i czytala moje wypisy ze szpitala na zoladek i jelita.! aa obecnie czeka mnie operacja dosc skomplikowana w moim przypadku poniewaz przez duza ilosc antybiotykow jaka bralam na (wedlug pani Lukas) migdaly i anginy mam rozwalone nieco serce mimo iz mam niecale 18lat. dlatego tez serdecznie i goraco polecam Pana Doktora Zbigniewa Kozlowskiego z Lodzi(80zl wizyta).

Wspaniały lekarz i człowiek. Wrażliwa i kompetentna Pani doktor. Bardzo oddana swej pracy i pacjentom. Serdecznie polecam.

bardzo dobry specialista gorąco polecam

bardzo dobry specialista gorąco polecam