Mariola Marchlewicz

Dermatolog

Jestem zadowolony z leczenia, które wdrożyła w moim przypadku Pani profesor. Wcześniejsze leczenie u wielu specjalistów nie przynosiło żadnych efektów, w skutek tego przez półtora roku byłem bez postawionej diagnozy, zrezygnowany i umęczony chorobą. Jestem bardzo wdzięczny Pani profesor za fachowość i kompetencje. Drapiący pacjent z Koszalina.

Bardzo kompetentna osoba, zawsze poświęca pacjentowi dużo uwagi. Miałam usuwane znamiona, po których nie zostało śladu. Leczenie trądzika trwało kilka miesięcy i przyniosło świetne rezultaty. Gabinet bardzo czysty, higieniczny, nowocześnie wyposażony.

pani doktor odpowiada na pytania zdawkowo, potęgując tym wątpliwości pacjenta... poświęciła mi zdecydowanie za mało czasu... przepisała leki, które kolejny dermatolog odradził, jako pozbawione pożądanych efektów... jako lekarz jest wyniosła i utrzymuje olbrzymi dystans... zdecydowanie odradzam!

Trafiłam do Pani Doktor jeszcze jako nastolatka, obecnie chodzę do Niej ze swoimi dziećmi - to chyba najlepsza rekomendacja!Polecam Panią Doktor z czystym sumieniem, oby więcej było takich Lekarzy :-)

Jestem niezwykle zadowolona z leczenia i wizyt u Pani doktor Marchlewicz. Mialam usuwane znamiona po ktorych prawie nie mam sladu. Pani doktor nauczyla mnie jak mam dbac o skore oraz obserwowac zmiany. Gabinet jest bardzo zadbany, czysty i estetycznyny oraz wyposazony w sprzet zabiegowy o najwyzszej jakosci. Ponadto, w gabinecie panuje przyjazna atmosfera. Pani doktor jest bardzo kompetentna, komunikatywna, z duza empatia dla pacjenta. Polecam kazdemu kto poszukuje dobrego specjalisty! Alicja

Polecam kazdemu kto poszukuje dobrego specjalisty!

Alicja

Wizyta i leczenie przebiegło super miałam usuwane znamiona i leczony trądzik. Po znamionach zostały mi tak małe blizny, że trudno je zauważyć. A o trądziku już zapomniałam trwało leczenie ok. 4 miesięcy. Polecam wszystkim. Kacha

Niestety, leczenie tradziku nie przyniosło u pani doktor efektu. A trwało 2 lata. Masa leków, niektóre z najwyzszej półki. Świetnie wszystko tłumaczy, doradza, niestety w moim przypadku sie nie sprawdził tryb leczenia. Jednego mnie nauczyła porządnej higieny twarzy dobrymi środkami, używam ich do tej pory, niestety trądzik nadal jest.

Polecam Panią doktor - to po prostu fachowiec i do tego wspaniały człowiek.

Polecam Panią doktor - to po prostu fachowiec i do tego wspaniały człowiek.

Jestem bardzo zadowolona z leczenia, jakie wybrała dla mnie Pani dr. Miałam duże problemy z trądzikiem i wielu lekarzy nie było w stanie sobie z tym poradzić. Mam 25 lat i to już naprawdę było bardzo uciążliwe. Nie obyło się bez antybiotyku, ale leki były bardzo dobrze dobrane. Ceny wizyt u pani dr - jeśli przychodzi się regularnie - schodzą z 80zł do 60zł. Polecam!