lekarz Mariola Warwas

Dermatolog dziecięcy, Dermatolog

1,8
2,5
1,9

Pani Doktor była uprzejma, ale mam wrażenie to jedyny plus wizyty… wizyta z niemowlakiem (trzy miesiące), w gabinecie brak miejsca na rozebranie/ubranie malucha, wiec robiliśmy to na kolanie. Problem z wysypka skórna, skierowani zostaliśmy przez pediatrę. Pani doktor kazala sie rozebrać, zerknęła szybciutko na zmiany skórne i do ubrania. Usłyszałam tylko „muszę pomyśleć co mu na to dać”, za chwilkę wzięła do ręki bloczek z ulotkami i „mooooze to!”, zaznaczyła na ulotce maść, która spokojnie moglibyśmy kupić w aptece sami. Oczywiście zalecenie kontroli po dwóch tygodniach. Nie wytłumaczyła skąd zmiany skórne mogą sie brać, a walczymy z tym od przeszło miesiąca, kremy z apteki mamy przetestowane i nic nie pomagają, jedynie maść sterydowa.
Wizyta trwała dosłownie kilka minut, niczego się nie dowiedzieliśmy, wiec niestety polecić nie mogę, strata czasu (nawet tych kilku minut), nie tego oczekuje od lekarza.

Pani doktor godna polecenia. Wyleczyła mi łupież pstry. Ale ma 1 wadę. Gdy nikogo nie ma zamyka się w gabinecie na klucz i ....... zgadnijcie co robi ( relaksuje się).

Bez diagnozy przepisano mi leki oparte na sterydach na całe plecy. Jakiś żart.. Poświęcono mi w gabinecie około 6 minut, w tym 5 na wypisanie recept.

Bez diagnozy przepisano mi leki oparte na sterydach na całe plecy. Jakiś żart..
Poświęcono mi w gabinecie około 6 minut, w tym 5 na wypisanie recept.

Leczy bez rezultatów. Przepisuje coraz drożdże leki. Leczę córkę 3 miesiąc i poprawy nie widać. Wizyta to strata czasu.

Moja mama od lat się leczy i ma średnie zdanie o pani doktor. Przepisuje drogie leki,leczenie nie przynosi efektu.

Kompletny brak kompetencji. Czas wizyty w gabinecie-2 minuty-szybkie wypisanie dermokosmetykow znanej marki, które sama moglabym zakupic w aptece. Mimo uporczywego problemu, brak zalecenia jakiegokwiek srodka leczniczego, brak wywiadu, kompletny brak zainteresowania stanem pacjenta i podjecia chociazby najmniejszej próby by pomoc. Zdecydowanie nie polecam!

Najlepsza skórna w DG. Jest miła i uprzejma choć czasem nie umie się zachować. Trzyma w gabinecie 15-30 min. Wizyta wygląda u niej tak. Wchodzimy i się witamy, opowiadamy o problemach. Ona mówi: proszę pokazać to Jej pokazujemy. Mówi nam o dolegliwościch a potem 10 -15 min pisze receptę na tanie leki ( Nie! Nie te z ulotki, i w dodatku tanie) Oczywiście tłumaczy jak je stosować i umawia wizytę kontrolną. Potem się żegnamy i wychodzimy. U niej jest fajnie!

Było u niej fajnie. Kazała pokazać problem i wytłumaczyła jak stosować lek który nie był z ulotki i był tani. Wyleczyłem się u niej na dobre.

Zdecydowanie odradzam! Nie mam już nerwów do tej Pani doktor! Wchodzę do niej na 2 minuty, spojrzy raz przez 2 sekudny na mnie i już widzi, że to "od słońca/od gorąca/od potu". Minęło lato a objawy się powtarzają. To też od słońca, gorąca i potu? Nie powie rzeczowo, co to za schorzenie/uczulenie, jak się go wystrzegać, co robić. Jak receptę wypisywała to 2 razy musiałem dopytywać, co jak przyjmować, bo nie raczyła zapisać. Swoją drogą żadne leki z jej recepty mi nie pomogły. Kobieta bardzo małomówna, skryta. Raz gdy wszedłem do gabinetu to nim zdążyłem powiedzieć "dzień dobry" to zapytała...gdzie pracuje? :|

Kompletna porażka. Pani doktor zmęczona chyba generalnie życiem i pracą. W gabinecie byłam 2 minuty, nie słuchała co do niej mówiłam. Trzy osoby, które były przede mną również wchodziły na 2 minuty i zniesmaczone wychodziły. Więc nie tylko ja odniosłam takie wrażanie. Usłyszałam rownież, że powinna dostawać jeszcze pensję za koleżankę, która poszła na miesiąc urlopu i ona musi przyjąć wszystkich pacjentów. Wg mnie, to ta pani nie powinna pracować jako lekarz. PORAŻKA