Mariola Welgus-Szara

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u pani ginekolog. Pierwszy raz do niej poszłam w wieku 17 lat i miała bardzo dobre podejście jak do tak młodej osoby.

Moim zdaniem Pani doktor nie jest w 100% dobrym lekarzem...jak dla mnie nie poświęca wiele czasu, wiecznie się śpieszy, bo jest gdzieś umówiona(stale ma opóżnienie a póżniej cierpią takie kobiety jak ja) moja ostatnia wizyta trwała dokładnie 6 min, a dodam że jestem w 5 miesiącu ciąży czyli powinna poświęcic trochę więcej czasu niż 6 min...informacje na temat co się dzieje z dzidziusiem musisz od niej wyciągac...w ogóle dużo byłoby pisac ale po co się denerwowac ,to nie wskazane. nikomu nie polecam!!!

Lekarz działający na przestarzałym sprzęcie ,jeśli coś będzie nie tak to zdecydowanie nie pomoże.

PANI DOKTOR JEST BARDZO UPRZEJMĄ OSOBĄ I DORADZI ZAWSZE BARDZO DOBRZE UCZĘSZCZAM DO NIEJ JUŻ OD 3-4 LAT I JESTEM ZADOWOLONA Z TEGO ILE POŚWIĘCA CZASU MI NA WIZYCIE.ZAWSZE POLECAM MOIM KOLEŻANKĄ PANIĄ DOKTOR:)

Bardzo miła kobieta która zawsze pomoże :)

Bardzo miła kobieta która zawsze pomoże :)