dr n. med. Mariola Wyględowska-Kania

3,7
3,4

Anna

28.04.2015

Pani doktor uprzejma, godna polecenia. Byłam u naprawdę wielu lekarzy ale każdy tylko spojrzał i bez zainteresowania zdrowiem postawił diagnozę(a raczej przypuszczenie). Co innego Pani Kania. Skorzystała ze specjalistycznego sprzętu i jako jedyna rozpoznała prawidłowo schorzenie (co potwierdziło się po przyjściu wyników badań wycinka). Trochę drogo, ale jeżeli chcecie wiedzieć co naprawdę wam dolega, to gorąco polecam!

10.04.2013

Byłam na wizycie za zmianami skórnymi na twarzy. Pani doktor nie była w stanie mi pomóc, tylko dała adres lekarza, do którego mam się udać. Wszystko w porządku, ale za tą informację skasowała ode mnie 150 zł! To jest skandal, lekarze nie znają umiaru i wykorzystują swoją pozycję pracy w klinice, a biedni ludzie godzinami czekają pod gabinetem na wizytę.

22.01.2013

Jestem pod wrażeniem podejścia do pacjęta.Pełen profesjonalizm.Szczegółowy wywiad,przeprowadzenie badań potwierdzających lub wykluczających dotychczasową diagnozę.Byliśmy u wielu lekarzy ale nikt prawidłowo nie zdiagnozował objawów .Jesteśmy bardzo wdzięczni Pani doktor.Gorąco polecam.

21.10.2011

Wspaniała Pani dr , kompetentna, baaardzo miła, profesjonalna inni lekarze leczyli mnie przez kilka lat i nic, byłam załamana. Od kiedy chodzę do Pani Doktor wszystko się zmieniło. Baaardzo dziękuje i szczerze polecam!

26.04.2011

Pani doktor w ogóle nie pomogła mi w moim trądziku.Za wizyte zapłaciłem majątek a efektów brak!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Częstochowa"?

Witosa 30

Worcella 48 lok. 3