lekarz Mariusz Antoniewicz

2,9
2,7

Rewelacyjny specjalista. Konkretny i doskonały lekarz. Poza tym, moim zdaniem lekarz z powołania. Doskonały chirurg ortopeda. Postawił moją żonę na obie nogi w krótkim czasie (wymiana obu stawów biodrowych). Moja żona jest świetnym potwierdzeniem b.wysokich kwalifikacji doktora Antoniewicza. Tam gdzie inni lekarze mówili o długim procesie powrotu do zdrowia to tu mogę z całą odpowiedzialnością powiedzieć że rehabilitacja owszem zajmie trochę czasu jako że zona do najmłodszych nie należy ale sam czas , który upłynął miedzy jedną operacją ( endoproteza stawu lewego) a drugą (endoproteza stawu prawego) to tylko 4 miesiące - REWELACJA !!! Z czystym sumieniem mogę gorąco polecić doktora Mariusza Antoniewicza jako wysokiej klasy specjalistę. Dziękuję Panie Doktorze :). Z poważaniem
Grzegorz Serdiuk

Żałuję że nie zasugerowałem się opiniami które przeczytałem wcześniej. Lekarz który poświęcił z łaską 5 minut, zainkasował 250zł i powiedział że on nic nie widzi, gdzie od dwóch tygodni nie mogę wyprostować kolana.

Bardzo nie miły i arogancki. Problem z kolanem od kilku miesięcy, lekarz nawet nie raczył skierować na tomograf ani rezonans. Nie polecam.

Nie miły, opryskliwy. Termin przedstawił 8 miesięczny gdzie neurolog zalecił zabieg natychmiast rozumiem, że kolejka jest duża ale za 8 miesięcy to rękę mam do niczego i dobrze o tym wiedział, pytałem co można zrobić, gdzie szukać, ujął "nie mam czasu na doradzanie- to nie moja sprawa" a przecież kto ma wiedzieć najlepiej jak nie człowiek z branży. Pacjentów ma w szanownej... Nie polecam absolutnie...

Nie miły, opryskliwy.
Pacjentów ma w szanownej...
Nie polecam absolutnie...

Gburowatość, ale przede wszystkim brak jakiegokolwiek zagłębienia się w historię choroby, dokumenty z rezonansu magnetycznego wcale go nie interesowały, pacjent szybko i kiepsko oraz niekompetentnie załatwiony i następny, następny... Kiepski lekarz, bezczelny i traktujący pacjenta z góry. Kto komu tu powinien pomagać? Byłem totalnie rozbity po takim traktowaniu. Bezczelność i zarozumialstwo - zupełnie bezpodstawne. Odradzam. Brak kompetencji, mimo że ten pan zajmuje stanowisko ordynatora w pilskim szpitalu. Szok. Wybierzcie innego specjalistę jeśli chcecie być naprawdę leczeni.

mam 65lat-27.06.14mialem wszczepiony staw biodrowy przez Pana drAtoniewicza.Obecnie tj.15.07.14 poruszam sie swobodnie asekurujac sie jedna kula a po podlozeniu pod fotel kierowcy poduszki jazda samochodem nie sprawia mi zadnych problemow -dziekuje bardzo.

Dr Antoniewicz uszkodził mi nerw promieniowy podczas usuwania blachy zespalającej kość ramienną po złamaniu. Przez pół roku zwodził mnie twierdząc, że ręka sama wróci do poprzedniego stanu ( w pełni zdrowa), nie skierował mnie do innego specjalisty skoro mój przypadek wykraczal poza jego kompetencje. Sam na własną rękę skontaktowałem sie z Prof Manikowskim, który pokierował dalszym leczeniem. Niestety było trochę za późno i nie uzyskałem juz pełnej sprawności. Skutki Pilskiego leczenia odczuwam do dzisiaj. Obawiam się, że nie był to odosobniony przypadek. Minęło 10 lat a dr Antoniewicz ciągle jest ordynatorem w pile, to straszne jak taki partacz pełni tak odpowiedzialną funkcję.

Jest niepowtarzalny, bardzo dokładny i uczciwie podchodzący do sprawy.

Jest niepowtarzalny, bardzo dokładny i uczciwie podchodzący do sprawy.

Nikt nie jest tak wspaniały i dobry w swoim zawodzie jak wtedy kiedy pochyla się na pomoc dziecku ! pedagog z Trzcianki matka chrzestna dziecka.

pedagog z Trzcianki matka chrzestna dziecka.