lekarz Mariusz Bartkowiak

Ginekolog położnik, Ginekolog

Jestem pacjentką doktora od paru lat i nie zamieniłabym na innego, a mam duże doświadczenie co do innych lekarzy. Pan doktor bardzo dokładnie prowadził moją zagrożoną ciąże, jestem mu wdzięczna za profesjonalną opiekę.Jest profesjonalistą ,uprzejmy,miły,delikatny i zawsze odpowie na wszystkie pytania . Na wizycie nie czuje się skrępowania i zawsze można o wszystkim z Panem doktorem porozmawiać. Polecam :)

Witam, was kobietki ja chodzę do Pana Bartkowiaka, i jestem bardzo zadowolona z wizyt. Na każdej wizycie mam robione USG piersi.Nigdy się nie spotkałam z złym zachowaniem Pana doktora w stosunku do mnie,jest bardzo uprzejmy i dobrze mi się z nim rozmawia. Jeżeli chodzi o badanie jest bardzo delikatny i nie czuje przed nim żadnego skrępowania.Polecam!!!!!

Świetny, miły lekarz. Bardzo kulturalny, profesjonalnie podchodzi do swojej pracy.

Trzynašcie lat temu spotkalam lekarza i operowao mnie.Teraz jest wszystko w porzadku.Ne spotkalem takiego lekarza.Sanja Piroh Chorwacia.

Doktor prowadził całą moją ciąże, którą zakończył cesarskim cięciem,okazał się bardzo kompetentny i profesjonalny w tym co robi. Potrafił odpowiedzieć na każde moje pytanie i wzbudził we mnie wielkie zaufanie. Jestem bardzo zadowolona, wdzięczna i serdecznie polecam. Basia i syn Szymon

Odradzam stanowczo tego lekarza. Mimo że pierwszy raz byłam u niego na NFZ to kazał mi zapłacić za USG którego się nie doczekałam do dziś a miałam go odebrać i zapłacić. W gabinecie na nastepnej wizycie dowiedziałam się że miałam robioną cytologię a nie USG. Przy wypisywaniu recepty zażyczył sobie kase. Pacjentkę traktuje przedmiotowo, jest oschły. Żadnego kontaktu wzrokowego. Lekarz ogólnie niemiły. Chodzi mu tylko o kase. A jeśli jestem zapisana na NFZ to dlaczego mam płacić za badania które są refundowane? Już nigdy tam nie zajdę.

POLECAM DOKTORA BARTKOWIAKA,JEST KOMPETENTNY,MIŁY ,BARDZO DUŻO ROZMAWIA O BADANIACH I ICH WYNIKACH,JEST UCZCIWY I DO TEGO PRZYSTOJNY:)

Panie Mariuszu - dziękuję! dzięki Pana fachowości mam zdrową córkę

Panie Mariuszu - dziękuję! dzięki Pana fachowości mam zdrową córkę

Bardzo kompetentny lekarz, prowadził moją ciążę i naprawdę jestem z niego zadowolona. Na pierwszym miejscu u niego jest przede wszystkim dobro pacjentek i ich dzieciaczków:) Polecam wszystkim tego lekarza. Po porodzie również pamiętał o pacjentce i odwiedził w szpitalu.

Byłam z rutynową wizyta u doktora Bartkowiaka.Zbadał mnie bardzo dokładnie pobrał cytologię i zrobił usg.Jestem bardzo zadowolona z badania.Byłam umówiona na godzinę weszłam do gabinetu od razu gabinet bardzo ładny.Bardzo miły i kompetentny lekarz polecam wszystkim kobietom.