Mariusz Bednarczyk

Chirurg onkolog

Nie tylko wspaniały lekarz, ale również cudowny człowiek. Oby wszyscy lekarze byli, tacy jak Pan doktor. Świetny chirurg onkolog (mąż był operowany w C.O.I. przez Pana doktora), dbający bardzo o pacjenta. Dziękuję Panu za serce i poświęcenie. Maria P.

Przecudowny człowiek. Takich lekarzy jak dr Bednarczyk to ze śiecą szukać. Dla wszystkich pacjentów ma dużo czasu i jeszcze więcej serca. Jest szczery i potrafi wspierać pacjenta i jego najbliższych. Pacjentka C.O.I.

Pacjentka C.O.I.

Bardzo wspaniały lekarz, takich się bardzo rzadko spotyka. Dzięki doktorowi mój mąż żyje. Gdyby nie lek Bednarczyk nie było by go z nami. polecam wszystkim zawsze uśmiechnięty ,człowiek dusza.

Nikomu nie życzę spotkania z tym człowiekiem! W szczególności powinny mieć to na uwadze kobiety. Odradzam wszystkim, chyba, że ktoś chce usłyszeć m.in.: "Możemy cię i teraz [bez wstępnych badań] POKROIĆ, ale za pół roku będziesz miała nowego guza. W wieku trzydziestu lat to będziesz POSZATKOWANA JAK STARY WOREK."

Profesjonalista, rzetelny z najlepszym podejściem do chorego.

Profesjonalista, rzetelny z najlepszym podejściem do chorego.

Życzę każdemu pacjentowi spotkania tak cudownego lekarza, niestety zaawansowanie mojej choroby nie pozwala na dalsze leczenie u Pana doktora; to cudowny młody człowiek; pierwszy raz spotkałam lekarza, który rozmawiał ze mną i nie patrzył na zegarek; wszystko o co zapytałam wyjaśnił, poradził.