lekarz Mariusz Borowiecki

2,2
1,8
2,4
1,8

Mam problemy z kolanami już od najmłodszych lat, co kilka lat chodzę na zabiegi i na jakiś czas jest lepiej. Idąc do "lekarza" ze skierowaniem z NFZ nie dostałam nawet skierowania na rehabilitacje tylko na zastrzyki w kolana oczywiście prywatnie, ponad 600zl za miesiąc za sama zastrzyki. W tamtym czasie byłam jeszcze studentem więc taka kwota wykluczyła mnie z leczenia kolan. Musiałam iść do lekarza rodzinnego po kolejne skierowanie do ortopedy bo ta wizyta to była strata czasu. Nigdy więcej tam nie wrócę.

Wizyta u tego lekarza to strata czasu! Nie polecam, lekarz w ogóle nie stara się postawić trafnej diagnozy! Brak zainteresowanie pacjentem ze skierowaniem z NFZ!

Niestety lekarz sugeruje się kontraktami a nie dobrem pacjenta, w tym przypadku mowa o PZU. Opinia 2 innych lekarzy nie mających kontraktów z ubezpieczycielem oceniło uszczerbek na zdrowiu 3 krotnie większy niż Pan Borowiecki.

Nie polecam. Przepisuje odpłatne zabiegi i masażery. Od dwóch miesięcy udaje że leczy. Najpierw rzekomo skręcenie i naderwanie torebki stawowej, RTG, zabiegi Salus, oczywiście 600zl wydane, kolejna wizyta, dopisane 3 kolejne odpłatne zabiegi... Po czym na następnej wizycie oznajmiłam że po zabiegach boli mnie bardziej a lekarz stwierdził że tylko ja tak reaguje i jest to nie możliwe, mam kupić sobie za 400zl masażer do stóp. Zażądałam usg, bo w dalszym ciągu chodzę o kulach, o postawieniu stopy nie ma mowy. Okazuje się że mam jednak naderwane więzadła i że te zabiegi nie mogły mi pomóc. Stracony czas 2 miesięcy bez jakiegokolwiek leczenia (tylko noga w górze i orteza) i stracone pieniądze na zabiegi. Nie mam pojęcia co będzie dalej, ale zapowiada się jeszcze długie leczenie.
Nie polecam tego pana

"Lekarz" ten człowiek chyba pomylił marketing z liczeniem, za wszelkę cenę chce tylko sprzedać swój sprzęt orotpedyczny lub wcisnąc prywatnie zabieg rehabilitacyjny, nie słucha dobrze co się dzieje tylko zabieg brać a jak ktoś powie ze go nie stać aby wydać 80 zł za zabieg a trzeba powtórzyc 6-9 razy to prawie moja cała wypłata, oburzenie lekarza mówi samo za siebie ! porazka ! brak trafnej diagnozy, ! przykre ze tacy ludzie lecza!

Wyniosły i arogancki, z rubasznym "żartem", który chyba tylko jego śmieszy. Wizyta dotyczyła dwóch spraw, z czego zajął się tylko kolanem, bolącego od dwóch tygodni kręgosłupa nie zbadał w ogóle (ma boleć i tyle, może przejdzie).

jak mozna 15 pacjentow przyjąc w przeciągu godziny ??? !!! nie slucha pacjeta i w kazdym widzi symulanta!! najgorszy lekarz jakiego znam !!!

najgorszy lekarz jakiego znam !!!

Dobry fachowiec, a co rzadko się zdarza przy tym jest kulturalny, miły oraz tłumaczy spokojnie i dokładnie z lekarskiego "na ludzki" co dolega. Porozmawia, poradzi. Jak są pacjenci przyjmuję do końca, nie idzie sobie od tak do domu. Mnie przyjął półtora godziny po zakończeniu godzin pracy a potem dalej w kolejce za mną przyjmował ludzi... Polecam.

Słaby specjalista o lekceważącym stosunku do pacjenta i jego problemu chorobowego...Nie polecam no chyba,że ktoś chce być zbyty i odprawiony z kwitkiem

bardzo dobry specjalista,wyleczył mnie.gdy wydawało się,że nikt mi nie pomoże,poza tym ma dużo cierpliwosci dla pacjenta,moge go gorąco polecić