lek. dent. Mariusz Cieślewicz

2,4
2,6
2,4

Lekarz pomógł mi z bólem, z którym nikt nie mógł sobie poradzić w kilku gabinetach. Leczenie kanałowe bezstresowe, bezbolesne, szybkie a przede wszystkim skuteczne. Może i trochę drogo, ale bywałem już w droższych gabinetach. Sam lekarz bardzo miły i uprzejmy. Polecam serdecznie

Leczenie zębów wykonuje na dosyć wysokim poziomie. Jako sam dentysta sympatyczny. Jednak są bardzo duże uwagi ogólne. Punktualność- żadna. Do umówionej godziny zawsze należy doliczyć jedną lub ponad 1,5 godziny. Cena - za jedną wizytę średnio 250 zł razy 3 albo nawet i 4 razy, przy leczeniu jednego zęba! I to nie jest leczenie kanałowe. Za jednym podejściem potrafi rozwiercić dwa zęby i po wyleczeniu są kolejne do robienia. Można odnieść wrażenie, że wszystkie zęby nagle są popsute. Należy się uzbroić w bardzo dużą cierpliwość i gruby portfel.

Jednak są bardzo duże uwagi ogólne.
Należy się uzbroić w bardzo dużą cierpliwość i gruby portfel.

Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jeden ząb robiony na kilku wizytach a przy okazji na każdej zaczynamy kolejny. Wizyty bardzo drogie. Serdecznie odradzam.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Serdecznie odradzam.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gościu Pomyliły się tobie chyba gabinety Nie u tego dentysty byłeś Czysty duży gabinet Cenę w miarę możliwości jak na Włocławek Gościu idź do przychodzi będziesz mieć za darmo. Nie poczujesz bólu Polecam

Gościu
Pomyliły się tobie chyba gabinety
Nie u tego dentysty byłeś
Czysty duży gabinet
Cenę w miarę możliwości jak na Włocławek
Gościu idź do przychodzi będziesz mieć za darmo. Nie poczujesz bólu
Polecam

Nie polecam, bardzo nie uprzejmy człowiek. Widać, że nikomu nie popuści i zdziera ile tylko się da.

Nie polecam - naciągacz i zdzirus. Odradzam jak tylko możliwe, nigdy do Cieślewiczów nie pójdę!!!!!!!

Nie polecam - naciągacz, pazerny na każdą złotówkę, zwykły oszust podatkowy, jednego zęba będzie leczył 10 razy. Beznadziejny przypadek człowieka.

Zgadzam się -naciągacz najczystszej wody !!! Wizyty zdają się nie mieć końca , podobnie jak oczekiwanie w poczekalni. Sprzęt też mimo pozorów do najnowszych osiągnięć techniki nie należy.

Nie Polecam !!! Dentysta nie punktualny , nie dokładny liczy się tylko pieniądz oraz bardzo drogi założenie plomby może kosztować 400zł

Zgadzam się - zęby leczone możliwie jak najdłużej , kilka zębów na raz .... Obłęd .... Z pewnością już tam nigdy nie wrócę