lek. dent. Mariusz Ciurla

przed laty-korzystałam (ja i moja rodzina) -z pomocy pana doktora... -Do tej pory wspominam bardzo pozytywnie i pod każdym względem . teoretycznie -super-!!a praktyka pokazała że załozone plomby jak i leczenie-przetrwały bez komplikacji, do dzisiejszego dnia-a minęło bardzo wiele lat . Polecam z całą odpowiedzialnością....i wyrażam wdzięczność za okazywaną nie jeden raz pomoc .

Super lekarz - stwarza w gabinecie taką atmosferę dla pacjenta, że aż człowiek zapomina o tym gdzie jest. Podejście i zaangażowanie w "swoje dzieło" na 5+. Wszystkiego najlepszego doktorku - wdzięczna za pomoc.

Lekarz stomatolog bardzo energiczny i kompetentny. Sympatyczny w rozmowie i mocno zaangażowany w swoją pracę.

dziękuję doktorowi za pomoc w wykryciu nowotwora u mojego ojca.szybka decyzja i podjęte leczenie bardzo pomogły,jeszcze raz dziękuję

W 2002 roku dr załozyl mi implanty i do tej pory nie musze nosic protezy. Swietny lekarz. Mysle ze pacjent zmieniajacy wielokrotnie lekarzy specjalistow nigdy nie bedzie zadowolony.

a ja byłam bardzo zadowolona,profesjonalne podejście,rzetelna informacja to bardzo miły faceti co najważniejsze było bezboleśnie.

Do tego lekarza trafiłem bardzo przypadkowo z bólem zęba (zaplombowanego wcześniej). Pierwszy dentysta który mnie tak 'zmasakrował' tzw dentysta-sadysta. Był nieuprzejmy i opryskliwy. Bolący ząb to 7, do której pan doktor zupełnie nie mógł dotrzeć, twierdząc, że budowa szczęki jest nietypowa. Należy dodać, że spośród conajmniej 3 lekarzy stomatologów, którzy leczyli mi tego zęba nikt podobnych tez nie formułował. Próby dostania się do zęba zakończone zostały poranionym kącikiem ust i obolałym policzkiem. Do tego ząb po konsultacjach z innymi dentystami jak się dowiedziałem został na tyle mocno rozwiercony, że nikt nie chciał podjąć się leczenia korygującego - wartego jak policzono ok 600 zł. Odesłany zostałem do tego samego lekarza, aby ten naprawił swój błąd. Doktor posługując się rękami małżonki, zaplombował zęba. Okazało się że mimo złożonych zapewnień o skutecznym wyleczeniu zęba, nałożona została zwykła plomba. W efekcie czego ząb po upływie niespełna pół roku ponownie zaczął boleć i ostatecznie trzeba było go usunąć.
Strzeżcie się LUDZIE takich lekarzy.

Pan doktor Ciurla Mariusz to właściwy człowiek na właściwym miejscu!!! Rewelacyjne podejście do pacjenta, wykazuje duże zaangażowanie w wykonywaną pracę. Człowiek godny zaufania, uprzejmy, kompetentny a w dodatku bardzo wyluzowany doktór z super poczuciem humoru.Na dzień dzisiejszy JEDYNY godny polecenia specjalista przeze mnie (a u wielu stomatologów miałam przyjemność gościć-NIESTETY)