dr n. med. Mariusz Dąbrowski

Diabetolog

Bardzo dobry specjalista diabetolog leczę się u tego doktora już 10 lat i nigdy się nie zawiodłem,bardzo miły i życzliwy oraz bardzo punktualny co rzadko zdarza się u innych lekarzy człowiek o wielkim sercu i kulturze osobistej

Choruje od 10 lat pierwszy lekarz ktorego naprawde mozna polecic

Choruje od 10 lat pierwszy lekarz ktorego naprawde mozna polecic

aktualnie nie jestem juz pacjentem tego lekarza, bo znalazłem bardziej kompetentnego lekarza

kompetentny,rzeczowy,miły,znający się na rzeczy panie pielęgniarki.pierwszy raz chorując 16 lat spotkałam tak dobrze poinformowane ,sympatyczne i pomocne panie dziękuję!!!!!!!!!

kompetentny,rzeczowy,miły,znający się na rzeczy

Ordynarny lekarz, nie znający zakresu czynności swoich działań!

Ordynarny lekarz, nie znający zakresu czynności swoich działań!

Lekarz kompetentny,dokładny,bada stopy ,pacjentowi pośwęca dużo czasu,rozmawia tłumaczy panie pielęgniarki bardzo uprzejme,posiadają dużą wiedzę na temat cukrzycy polecam bardzo

Bardzo uprzejmy lekarz . Odpowiada wyczerpująco na zadane pytania . Również pielęgniarki są bardzo miłe . Korzystam z porad pana doktora już cztery lata i jestem zadowolona .

Od 5 lat choruję na cukrzycę typu 2.Wizyta trwa minimum 30 min. lekarz prowadzi wywiad ,sprawdza dzienniczek samokontroli ,dzienniczek pomiaru ciśnienia,osłuchuje,sprawdza poziom glukozy i bada nogi.Przed wejściem do gabinetu uprzejme i miłe pielęgniarki ważą , mierzą ciśnienie,jak trzeba to robią EKG i inne badania specjalistyczne.Można pytać i otrzymać kompetentną odpowiedż.Polecam.