dr Mariusz Deskadr Mariusz Deska - zdjęcie profilowe

dr Mariusz Deska

Specjalista chirurgii ogólnej, poradnia profilaktyki chorób piersi.

Przyjmuję w ramach NFZ w placówce NZOZ Śląski Ośrodek Onkologii SANIVITAS ...

Specjalista chirurgii ogólnej, poradnia profilaktyki chorób piersi.

Przyjmuję w ramach NFZ w placówce NZOZ Śląski Ośrodek Onkologii SANIVITAS w ramach Poradni Profilaktyki Chorób Piersi.

Lekarz w trakcie wizyty w przyszpitalnej poradni byl bardzo uprzejmy, przeprowadził ze mną dokładny wywiad i wykazał zrozumienie dla moich aktualnych zdrowotnych problemów. Dziękuję! Dorota

Dziękuję! Dorota

Polecam !!! Mimo zaliczenia kilku nieplanowanych "przygód" jestem zadowolona. Takiej opieki szukałam.

Człowiek -ANIOŁ.... pełen serdeczności i wyrozumiałości.Kompetencji i wiedzy. Profesjonalista w każdym calu.Przykład dla wielu lekarzy.

Przy Panu Doktorze czuję się bardzo dobrze "zaopiekowana". Bardzo uprzejmy człowiek, spokojny i rzeczowy. Wykonywał mi biopsję mammotomiczną...wszystko bardzo sprawnie. Specjalista, z dużym doświadczeniem, na najwyższym poziomie! Polecam z całego serca! Dziękuję Panu Mariuszowi za fachową pomoc i opiekę.

Bardzo dobry lekarz. Człowiek o złotym sercu i złotych rękach. Uprzejmy z ogromną empatia. Pod Jego opieką czułam się spokojnie i bezpiecznie. Fachowiec w swojej dziedzinie. Nie życzę nikomu choroby ale jak już to tylko pod opiekę tego wspaniałego człowieka. Bardzo dziękuję Panie Doktorze💐

Bardzo polecam, Pan Doktor naprawdę jest lekarzem z powołania, świetnym specjalistą posiadającym ogromną wiedzę, a ponad to jest bardzo życzliwym i empatycznym człowiekiem.

Życzę wszystkim pacjentom/kom w niełatwym momencie życia trafienia do tak kompetentnego, empatycznego lekarza! Polecam Pana Doktora z całego serca!

bardzo kompetentny uprzejmy i rzeczowo tłumaczący wyniki badań i nastepnie jaki będzie tok leczenia ja bardzo dziekuje za sprawnie przeprowadzoną operację i przekazanie do dalszego toku leczenia do Pani doktor onkologa jestem bardzo wdzięczna.

Lekarz który ma wiedzę , posiada wysoką kulturę osobistą, jest lerzem z powołania, cechuje go empatia . Wizyta w ramach NFZ przebiegła sprawnie , lekarz zebrał wywiad ,wykonał badanie usg , usunął brodawke, uspokoił, pielęgniarka założyła opatrunek, poczułam ulgę -wiem że byłam w dobrych rękach.Polecam serdecznie .

Bardzo dobry lekarz, specjalista, człowiek... Zawsze ma czas dla pacjenta, wszystko wyjaśnia, daje poczucie bezpieczeństwa w trudnych chwilach. Lekarz z powołania. POLECAM!!!