lek. dent. Mariusz Dudziński

Wizyta w gabinecie doktora Mariusza Dudzińskiego w trzech słowach to: uśmiech, profesjonalizm i perfekcjonizm. Każdemu, kto chce pokonać strach przed wizytą u stomatologa, polecam tę przychodnię. Pan doktor potrafi świetnie wyleczyć nie tylko zęby, ale i strach przed wizytami. Wszystkie zabiegi jakie przeszłam, były absolutnie bezbolesne, chociaż kiedy usłyszałam, że czeka mnie wycinanie dziąsła wokół ósemki i leczenie kanałowe innego zęba, chciałam dać nogi z fotela. Niebagatelne znaczenie prócz zdolności Pana Doktora ma również jakość sprzętu, który powoduje, że wszystkie zabiegi są bezbolesne. Choć do Pana doktora trafiłam awaryjnie, to ...

Choć do Pana doktora trafiłam awaryjnie, to pozostałam na dłużej i nie mam zamiaru szukać nowego lekarza. W planach mam kolejne zabiegi, których, gdyby nie zaufanie do tego lekarza, nigdy bym nie zrobiła. Absolutnie polecam i namawiam na wizytę. Pan doktor zawsze ma jakiś "plan B" i nie ma dla niego rzeczy nie do zrobienia. Namawiam takich panikarzy jak ja, by zaryzykowali i raz na zawsze pozbyli się strachu. Doktor Mariusz "tak działa", że do gabinetu dentystycznego wchodzi się z uśmiechem. Już przy pierwszej wizycie można wyczuć, że praca jest pasją Doktora, a dzięki temu atmosfera w gabinecie jest bardzo przyjemna. Do tego dodajmy jeszcze sporo uśmiechu, luzu i mnóstwo cierpliwości dla pacjentów.

Nigdy nie sądziłam, że wizyta u stomatologa może być czymś, na co wyczekuje się z niecierpliwością, a w przypadku Super Dentist tak właśnie jest.

Cały zespół jest bardzo sympatyczny i zaraża pozytywną energią. Doktor Mariusz dba o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Po wejściu do gabinetu jesteśmy o wszystkim informowani, co daje nam pewność, że znaleźliśmy w dobrych rękach. Po kilku wizytach nie wyobrażam już sobie wizyty u innego stomatologa. Polecam doktora Mariusza wszystkim, dla których ważna jest jakość i precyzja wykonywanej usługi.

Świetny fachowiec i sympatyczny człowiek. Polecam, szczególnie tym niezdecydowanym. Najlepszy stomatolog, z jakim miałam do czynienia.