dr Mariusz Hadaś

Internista, Lekarz rodzinny

Doktor Mariusz Hadaś może okazać się kompetentnym lekarzem przy przeziębieniu,grypie lub innych tego typu dolegliwościach, Jednak nie jest wystarczająco kompetentnym lekarzem przy diagnozowaniu poważnych chorób takich jak np.nowotwór. Człowiek idąc do lekarza pierwszego kontaktu zdaje się na jego wiedzę, jego doświadczenie i kompetencje. Przychodzi w nadziei na potraktowanie indywidualnie,a nie masowo. Uważam, że lekarz rodzinny to pierwszy lekarz, który ma szansę szybko zdiagnozować nowotwór. Dlatego powinien wysyłać na badania, nie tylko rtg,które nie daje 100% pewności wykrycia nowotworu, ale rónież na tomografię. Czego dzisiejsi lekarze nie robią i lekceważą objawy chorych.

Mam mieszane uczucia..spotkałem tego lekarza w Szpitalu w Rudzie Śląskiej wcale spotkanie nie było miłe.

ok mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

Bardzo dobry lekarz, kompetentny, dokładny i fachowy nadzwyczaj uprzejmy możnaby powiedzieć opiekuńczy i troskliwy

Zdecydowanie najlepszy lekarz. Pacjent jest dla niego zawsze na pierwszym miejscu.

Zdecydowanie najlepszy lekarz.
Pacjent jest dla niego zawsze na pierwszym miejscu.

Bardzo dobry lekarz.Kompetentny, dokładny, uprzejmy. Polecam.

Bardzo dobry lekarz.Kompetentny, dokładny, uprzejmy. Polecam.

Najlepszy lekarz z jakim miałam kiedykolwiek do czynienia, cieszę się, że jest moim lekarzem rodzinnym.

Pan Dr to świetny diagnosta. Lekarz z powołania. Bardzo dobry kontakt z pacjentem. W pół roku od pojawienia się w przychodni zaskarbił sobie zaufanie mnóstwa pacjentów. Oby więcej takich lekarzy. POLECAM

Pan Dr to świetny diagnosta.
Lekarz z powołania.
Bardzo dobry kontakt z pacjentem.
Oby więcej takich lekarzy. POLECAM

Profesjonalność łącząca w sobie kompetencje oraz wielką kulturę w traktowaniu pacjenta.

Kompetentny, dokładny i fachowy. Człowiek na właściwym miejscu. Lekarz z powołania. Mam o nim jak najlepsze zdanie.