lekarz Mariusz Kaszek

Lekarz medycyny pracy, Internista

Nie ma czasu do poświęcenia pacjentowi. Jeśli czegoś nie zrozumiesz to nie pytaj drugi raz, bo reaguje podniesionym tonem wręcz krzykiem. Samo wejście pacjenta do gabinetu to dla niego zakłucanie spokoju.

jest ok.

jest ok.

Konkretny wysłucha i zawsze ma czas dla pacjenta

Konkretny wysłucha i zawsze ma czas dla pacjenta

Bardzo dobry lekarz.Słucha i pomaga pacjentowi. Można na nim polegać, można się z nim kontaktować o każdej porze dnia.

najlepszy lekarz w regionie godny polecenia nasz slaski chlop

najlepszy lekarz w regionie godny polecenia nasz slaski chlop

Zawsze ma czas by wytłumaczyć sposoby leczenia i przyczynę zachorowania

Zawsze ma czas by wytłumaczyć sposoby leczenia i przyczynę zachorowania

ok Bardzo polecam tego lekarza. Nie ma u niego problemu zeby dostac skierowanie do specjalisty

Bardzo kompetentny.Polecam tego lekarza.

Bardzo kompetentny.Polecam tego lekarza.

Na choroby, które u niego leczyłem jest idealny. Nie traci czasu na głupie gadki o dupie Maryni tylko zajmuje się swoją pracą. Stare baby chciałyby, żeby gadał z nimi pół godziny na temat kataru, a reszta wtedy będzie czekać. Atmosfera super, doktor jest swoim człowiekiem i ma dobre podejście do ludzi. Od żony jeszcze: lekarz rzetelny, sumienny, życzliwy i dokładny. Nie szpanuje swoim statusem społecznym. Odpowiadając na jedną z poprzednich opinii - KAŻDY człowiek ma prawo być zmęczonym!!! Lekarz też!

Pan doktor o godzinie 14:30 jest zbyt zmęczony żeby przyjąć pacjenta (przychodnia czynna od 11-17!) Odsyłam pacjentów z wrzaskiem do przychodni w Leszczynach. Przy takim lekarzu najlepiej po prostu... nie chorować. Odradzam