dr n. med. Mariusz Kowalczyk

Endokrynolog

2,4
2,5

Odradzam wizytę u tego lekarza. Byłam na wizycie prywatnej, niczego się nie dowiedziałam. Choruję na Hashimoto od 8 lat, dodatkowo mam problemy z utrzymaniem prawidłowej wagi mimo bardzo racjonalnego odżywiania. Wszystko co mówiłam zostało bez komentarza. Nie otrzymałam żadnej porady. Skierowania na kolejne badania na łączną kwotę 270 złotych, pomimo faktu, że pojawiłam się z naręczem badań poświadczających wysoki cukier. Brak jakichkolwiek zaleceń. Strata czasu, pieniędzy, swojego zaangażowania. Nie ma po co wybierać się do tego człowieka.

Lekarz bardzo nieprzyjemny, bez empatii, oceniający... Leczyłam się u niego, bo nie miałam innej opcji, ale znalazłam alternatywę i nigdy już do niego nie wrócę. Pozwala sobie na prywatne uwagi, przytyki do wagi - zgłaszałam, że cierpię na depresję i ten temat jest dla mnie bardzo trudny psychicznie. Każda wizyta była dla mnie strasznym stresem, a nie o to chodzi w leczeniu. Szczerze nie polecam!

Wizyta u Pana doktora to strata czasu, zdecydowanie nie polecam, wizyta na NFZ w pospiechu; doktor zdziwiony, że przyszłam do diabetologa (mam rozpoznaną cukrzycę typu 2) zamiast udać się do poradni leczenia otyłości, tłumaczyłam, iż jest to moja pierwsza wizyta u diabetologa po pobycie w szpitalu, gdzie właśnie rozpoznano u mnie cukrzycę i to tam dostałam skierowanie do diabetologa (do szpitala byłam przyjęta w trybie pilnym), doktor wiedział swoje, nawet nie zapytał jak się czuję; wypisał mi receptę na leki, które zalecili mi w szpitalu, a które mi się właśnie kończyły stwierdzając, że receptę na nie mógł mi wypisać lekarz rodzinny, bo "on od tego jest". po wizycie pozostał duży niesmak.

Wizyta u tego lekarza to kompletne nieporozumienie i pieniądze wyrzucone w błoto. Człowiek niekomunikatywny, nieempatyczny i zupełnie nie jest zainteresowany pacjentem. Zapłaciłam 150 zł nie wiadomo za co ponieważ w żadnej sprawie, o której mówiłam mi nie pomógł. Absolutnie NIE POLECAM.

NIE POLECAM, WRĘCZ ODRADZAM!! .

NIE POLECAM, WRĘCZ ODRADZAM!! .

Lekarz godny polecenia zalecone leki w 100% skuteczne, polecam.

Lekarz godny polecenia zalecone leki w 100% skuteczne, polecam.

Dłuższy czas zastanawiałem się co jest przyczyna moich problemów zdrowotnych. Sam postanowiłem udać się do endokrynologa. Niestety żadnego nie znałem. Z pomocą przyszło mi forum internetowe. Postanowiłem udać się do dr Kowalczyka i jestem bardzo zadowolony. Jest fachowcem, który ustalił przyczynę moich problemów zlecając badania. Śmiało mogę powiedzieć, ze jest to lekarz godny polecenia.

Od kilku lat leczyłem się u specjalistów , trafiłem w końcu do Pana Doktora , jest bardzo dobrym specjalistą czasu na wizycie poświecil mi tyle ile trzeba bylo, dostalem wyczerpujace odpowiedzi na temat stanu mojego zdrowia , trzeba bylo wdrożyć leczenie , ktore okazalo sie bardzo skuteczne. Bardzo polecam.