dr n. med. Mariusz Kózka

Chirurg naczyniowy

1,6
1,6

Odradzam wizytę u dr Mariusza Kózki chyba, że ktoś chce na własnej skórze poczuć jak nie powinno się zachowywać. Potraktował mnie jak jakiegoś ułomka. Ma zadarty nos, jest opryskliwy, nie potrafiący słuchać, stawiający dziwne tezy wykluczone przez kolejnego lekarza (musiałem iść prywatnie do innego naczyniowca, aby postawił diagnozę). To niebywałe, że w naszych czasach zatrudnia się osobę o takim charakterze. Nie dziwię się teraz, że są wolne terminy, jak ten robi wszystko, aby nie trafić do niego kolejny raz. Omijaj szerokim łukiem, bo kogokolwiek wybierzesz będzie tylko lepiej. Jak masz wolną kasę i trochę czasu, to można się pofatygować i zobaczyć wszystko to jak nie powinna się zachowywać osoba na tym stanowisku. Takie „case study” dla psychologów ;)

Dzisiaj trafiłam do gabinetu pana doktora. To wyjątkowo nieuprzejmy, arogancki lekarz, z lekceważącym podejściem do pacjenta. Nie polecam.

Tak wspaniały fachowiec, że wydaje się, że nawet pacjent nie jest mu potrzebny do leczenia. Gdy wszedłem do gabinetu i chciałem mu opowiedzieć o dolegliwościach przerwał mi po 2 słowach - najwidoczniej on po prostu wie wszystko i nie musi nawet pytać pacjenta z czym przychodzi. Zdecydowanie pacjenci są dla niego, a nie on dla pacjentów. Swoją działkę wykluczył, nie chciało mi się pytać nawet czy ma jakiś pomysł co może być przyczyną dolegliwości, podziękowałem, wyszedłem. Nie wrócę.

Zdecydowanie pacjenci są dla niego, a nie on dla pacjentów.

Lekarz Nieuprzejmy bagatelizujący pacjentkę , odsyłający do lekarza rodzinnego. Idąc do lekarza liczy się na pomoc ( nawet nie obejrzał nóg ) zrobił tylko USG. Nie polecam

Dziś miałem przyjemność spotkać pana doktora w innych okolicznościach niż gabinet lekarski, no muszę przyznać że kultura tego pana, nawet poza gabinetem lekarskim jest tragiczna. Arogancja połączona z poniżaniem innych osób. nie polecam jako człowieka a co dopiero doktora medycyny. Tytuł doktora zobowiązuje nie tylko do umiejętności i wiedzy lekarskiej ale również szacunku do drugiego człowieka i jego pracy. Całe życie czekam w kolejce przed gabinetami lekarskimi, apan doktor dziś musiał poczekać 15 min. i wyszła kultura z pana doktora..

Nie nie i jeszcze raz nie! Lekarz nie miły, arogancki, krzyczy. Pierwszy i ostatni raz u tego chirurga. Bardzo przykro wspominam wizytę. Nie polecam.

Jeżeli ktoś wybiera się do tego lekarza to proponuję najpierw zażyć środek uspakajający na nerwy. Mam już trochę lat oraz doświadczenia życiowego lecz tak chamskiego i lekceważącego podejścia do pacjenta jeszcze w życiu nie spotkałem. Do pacjenta odnosi się z lekceważeniem i arogancją a nie jest to tylko moje zdanie. Na temat jego kompetencji nie będę się wypowiadał chociaż z rozmów z jego byłymi pacjentami mogę wnioskować, że nie jest z tym najlepiej. Jedno jest pewne, moja noga więcej u niego nie stanie. Jeżeli ktoś szanuje swoje zdrowie to absolutnie NIE POLECAM tego "lekarza"

Tu by się przydała jakaś kontrola. To co reprezentuje sobą ten lekarz to jest porażka. Zero wyrozumiałości dla pacjenta, brak tłumaczenia, brak wysłuchania, arogancki, tylko drzeć się potrafi na wszystkich i o wszystko. Sprawia wrażenie jakby był lekarzem za karę.

Byłam u tego lekarza z urazem. Pan doktor nie mając pojęcia o sytuacji w jakiej się znalazłam i nie chcąc mnie wysłuchać nakrzyczał na mnie że nie on jest od takich rzeczy tylko SOR :)) Zero profesjonalizmu i jakiegokolwiek podejścia do człowieka. Katastrofa że ktoś taki jest lekarzem.

niezwykle niesympatyczny, arogancki, lekceważący lekarz. na wstępie zapytał po co tu przyszlam, stwierdził, że powinien mnie leczyć lekarz pierwszego kontaktu. od dluższego czasu mam wskazanie do operacji żylaków, mam bardzo bolące i spuchnięte nogi, na moje pytanie co mam robić, pan Kózka odpowiedział, że on nie wie, bo on jest chirurgiem, zajmuje się tylko operacjami. Dlaczego więc przyjmuje w gabinecie opisanym jako poradnia naczyniowa i zabiera miejsce innym lekarzom. Na moje kolejne pytanie jakie leki mogę brać odpowiedział, że nie wie i że mogę brać co chcę.Ponieważ zażywam leki przepisane ...

niezwykle niesympatyczny, arogancki, lekceważący lekarz.
Na moje kolejne pytanie jakie leki mogę brać odpowiedział, że nie wie i że mogę brać co chcę.Ponieważ zażywam leki przepisane przez innych specjalistów m.in. xarelto ponownie zapytałam czy chce zobaczyć moję kartę z lekami , które biorę i czy moge brac vessel due, pan Kózka niezmiennie stwierdził, że on się nie zna na lekach i że mogę brać co chcę i żebym więcej nie przychodziła do tej poradni tylko do lekarza rodzinnego.Może więc warto się poduczyć albo zrobić miejsce lekarzom młodszym , bardziej fachowym
Reasumując: gorąco odradzam kontakt z p. Kózką, wyjątkowo arogancki, niekompetentny, nieprzyjazny ,kpiący lekarz.