dr Mariusz Kozłowski

Laryngolog

Serdeczne podziękowania w imieniu mojego teścia Henryka Ołtusek dla Pana dr Mariusza Kozłowskiego oraz całego personelu medycznego Oddziału Laryngologii w Dąbrowie Górniczej za leczenie oraz profesjonalną i fachową opiekę . Wszystkiego dobrego dla Państwa i dalszych sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym.

Pan doktor prostował mi przegrodę nosową. Jeszcze nie spotkałam się z tak dobrym lekarzem. Pan Mariusz był uprzejmy profesjonalny i naprawdę czułam że się interesuje każdym pacjentem. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Mogę z czystym sumieniem polecić tego laryngologa ! ❤️

Nie mam żadnych zastrzeżeń.
Mogę z czystym sumieniem polecić tego laryngologa ! ❤️

Dwa razy miałem zabieg na polipy w nosie oraz zatowki w Katowicach na ul. francuskiej i dwa razy masa cierpienia i po i obu operacjach zero efektu. Dopiero spodkałem Pana doktora MARIUSZA KOZŁOWSKIEGO który jak mu opowiedziałem wszystko to powiedział że mi pomoże i pomógł jestem już 5 rok po operacji zatok oraz usówania polipów i jest ok. A podejście DOKTORA do pacjenta i zangażowanie nie do opisania! Super lekarz super człowiek! Polecam wszystkim Pana Doktora!

Polecam Pana doktora bardzo mily, wesoly, uprzejmy, ma swietne podejscie do pacjenta, calkowicie odbiegajacy od lekarzy ktorzy pracuja w szpitalach. Ciesze sie ze trafilam na oddzial otolaryngoliczny w Dabrowie Gorniczej i ze to Pan doktor wykonywal zabieg septoplastyki.Czuje sie bardzo dobrze, widze juz poprawe.Polecam z calego serca!

Polecam Pana doktora.Profesjonalne podejście do pacjenta -oby więcej takich lekarzy. Bardzo życzliwy poświęcający chwilkę na wytłumaczenie i rozmowę pacjentowi. Lekarz z powołania daleko odbiegający stylem bycia od lekarzy NFZ . Polecam

Jestem po zabiegu septoplastyki z ablacją wykonanym przez dr. Kozłowskiego po wcześniejszej prywatnej konsultacji. Co tu dużo mówić - widać, że doktor jest lekarzem z powołania i wkłada 120% w to co robi. Ponad 8 lat męczyły mnie krwawienia z nosa, przewlekłe zapalenie zatok i nieustannie zatkany nos. Chodziłem od laryngologa do laryngologa, łykałem stosy tabletek, które dawały ulgę na chwilę. Dopiero dr. Kozłowski zaproponował ablację naczyń krwionośnych w nosie z jednoczesną plastyką przegrody nosowej, której skrzywienie sięgało III stopnia. Zabieg miałem wykonany we wrześniu w szpitalu przy ulicy. Zegadłowicza ...

Zabieg miałem wykonany we wrześniu w szpitalu przy ulicy. Zegadłowicza na oddziale doktora i jestem bardzo zadowolony. Krwawienia ustały, po przewlekłym zapaleniu nie ma śladu i w końcu po tylu latach mogę normalnie oddychać nosem!

Z całego serca polecam każdemu, kto szuka dobrego laryngologa!

W tym zwariowanym bezdusznym świecie są jeszcze uczciwi kompetentni ludzie. Pan Doktor jest nie z tej ziemi! Człowiek dla ludzi. Widać, że jego zawód i kontakt z ludźmi to pasja bo wkłada w to swoje zaangażowanie i serce! Aż się chce wracać na podział bo zespół świetny z poczuciem humoru i serdeczny. Kocham takich ludzi! Będę się powtarzać, ale oby więcej było takich lekarzy jak w tym szpitalu z mojego kochanego Sosnowca. ❤️

Wspaniały lekarz! Człowiek o ogromnym sercu i wiedzy. Miałam wykonywany zabieg usunięcia zmiany w nosogardle, opieka w szpitalu na najwyższym poziomie. Pozostaje w ciągłym kontakcie z Panem Doktorem, oby więcej takich lekarzy!!!

Pozostaje w ciągłym kontakcie z Panem Doktorem, oby więcej takich lekarzy!!!

Znakomity specjalista ! Wspaniały lekarz ! Uprzejmy i kompetentny ! Od lat miałam chore zatoki ,trudności z oddychaniem,zabieg który wykonał Dr.Kozłowski odmienił komfort mojego życia.Zabieg miałam przeprowadzony 5.02.2020.w tym czasie przenoszony był oddział,pacjenci nie odczuli żadnych uciążliwości,gdyż opieka i organizacja na tym oddziale jest na najwyższm poziomie.Pragnę podziękować Dr.Kozłowskimu za udany zabieg,troskę profesjonalizm ,miłą atmosferę na oddziale.Każdemu z problemami laryngologicznymi polecam Pana Dr.Kozłowskigo !!!!!!!!!

Potwierdzam dobre opinie o Panu doktorze Kozłowskim.Miałem przeprowadzony zabieg FESS i usunięcie polipów zatok, nareszcie mogę dzięki temu swobodnie oddychać.Bardzo rzetelny doktor,potrafi porozmawiać z pacjentem i niespotykanie uprzejmy.Podziękowania też dla Pani doktor Agnieszki Wolny, która uczestniczyła przy moim zabiegu.Ogólnie cały personel oceniam na 5!!!. Zabieg miałem wykonywany 15.02.2020 i polecam ten zespół wszystkim, którzy mają dolegliwości z zatokami itp.Oby takich lekarzy i ludzi było jak najwięcej 😀