dr Mariusz Kula

Neurolog

Szybko, fachowo, bezboleśnie. Polecam serdecznie! Widać, że doktor bardzo dobrze zna się na tym swoim fachu i od razu zaproponował tok leczenia i postępowania ze schorzeniem. Wizytę oceniam na 6!!!

Beznadziejny lekarz. Na wszystko ma odpowiedź, że trzeba odżywiać się zgodnie ze swoją grupą krwi. Nieuprzejmy. Na pytanie co mi poradzi na silne bóle głowy podczas wyjazdów - nie jeździć !!

Naprawdę jedyny dobry lekarz neurolog pomógł mojemu tacie w 100% gdyby nie ten człowiek nie wiem jak dalej potoczył by się los taty! gorąco polecam

Ten lekarz traktuje pacjentów jak intruzów. Podczas rozmów jest oschły i nieuprzejmy. Nie liczy się z opiniami innych lekarzy na temat stanu zdrowia. Badanie jak z automatu, nawet nie przeczytał wyników. Nie polecam, zero tłumaczenia.

Co TY anonim za bzdury wypisujesz!Dawał ci leki p/bólowe żeby ci pomóc,a na operację to każdy głupi cię wyśle.Pomóc bez zabiegu to dopiero jest sztuka.Ja leczę się u tego Pana i cieszę się bardzo że się ktoś taki pojawił w Grójcu!! Wszystkiego najlepszego doktorze.

Wszystkiego najlepszego doktorze.

Komentarze, które przeczytałem są dla mnie dużym zaskoczeniem. Wizyta była może nawet całkiem długa ale okazało się bezsensowna bo leczenie żadne-same leki przeciwbólowe jak się później okazało. I tak przez kilka wizyt. Nie poznał się chłop kompletnie.Leki przeciwbólowe i zwolnionko i tak przez kilka wizyt.Dobrze, że obecnie zajmujący się mną lekarz okazał się fachowcem bo jestem już po operacji i niedługo będę mógł wrócić do pracy. NIE POLECAM

POPROSTU SUPER!!! POLECAM KAŻDEMU - MIŁY-RZETELNY - POMOCNY

POPROSTU SUPER!!! POLECAM KAŻDEMU - MIŁY-RZETELNY - POMOCNY

polecam wszystkim, "złoty człowiek" pomógł mi, gdy inni już rozkładali ręce.

polecam wszystkim, "złoty człowiek" pomógł mi, gdy inni już rozkładali ręce.

Polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!