dr n. med. Mariusz Kużmicki

2,5
2,9
2,5

Nie polecam. Miałam pecha, bo trafiłam do tego lekarza na izbie przyjęć ginekologii w USK. Wcześniej przeszłam przez badania i kwalifikacje do zabiegu przez 3ch niezależnych ginekologów. Pan doktor praktycznie bez wnikliwego wywiadu, zakwestonował konieczność zabiegu i utrudniał przyjęcie na planowany pobyt w szpitalu. Przy tym bufonowaty, zarozumiały, zero empatii. Na oddziale, po USG i kwalifikacji przez 2 kolejnych lekarzy, ponownie miałam z nim nieprzyjemną wymianę zdań dot. uzasadnienia mego pobytu w szpitalu, bo biopsja narazie nie wykazała komórek atypowych. Tego typu lekarze potem pytają pacjentki z nowotworem - "gdzie była do tej pory".

Pan doktor operował mnie laparoskopowo. O przebieg operacji trudno sądzić, bo człowiek przed nią zasypia, a budzi się dopiero po, ale błyskawicznie doszłam do siebie, tegoż dnia mogłam wstawać, bóle minimalne, czuje się super.

Lekarz przeprowadził USG transwaginalne bardzo delikatnie prosząc abym nie spinała mięśni brzucha a wtedy badanie nie będzie bolało przy tym był bardzo cierpliwy

Absolutnie nie polecam. Bufon, ignorant, zero empatii względem pacjentki. Miałam wątpliwą przyjemność wizyty u tego Pana na ostrym dyżurze. Co za ignorancja. zastanawiam się nad złożeniem skargi do NFZ. Przestrzegę wszystkie znajome przed tym lekarzem. A właściwie - chyba nie zasługuje na to miano.

Najgorszy lekarz jaki może być. Miałam tego pecha że odbierał moje dwa porody. Na porodówce stwierdził że wymyślam a skurcze co 5 min jeszcze nic nie znaczą.Po 2 godz miałam już malucha, a ''pan doktor" stwierdził że to dziwne.Gbur który pracuje za kare.

Najlepszy ginekolog u jakiego byłam. Nie wiem jak lekarz podchodzi do choroby bo chodzę tylko po tabletki anty. Na pierwszej wizycie przeprowadził szczegółowy wywiad i badania (poprzednia ginekolog ominęła tę część przed wypisaniem recepty), na drugiej także, ponadto kazał przypomnieć by następnym razem przypomnieć o cytologii. Zarazem miły i uprzejmy.

nie polecam tego lekarza, nie wykonuje dodatkowych badań, nie wyjaśnia dokładnie tematu choroby, traktuje pacjentki instrumentalnie.

Nie polecam nikomu. Nie miał dla mnie czasu i nie słuchał co do niego mówię. Najgorszy ginekolog u jakiego byłam.

NIE POLECAM TEGO LEKARZA, PONIEWAŻ NIE ZLECA ŻADNYCH BADAŃ TYLKO LECZY W CIEMNO ANTYBOIOTYKAMI.

Tego lekarza poleciła mi Koleżanka bo jej ciążę też prowadził. Teraz ja polecam Pana doktora komu tylko mogę. Naprawdę bardzo miły,uprzejmy,kompetentny lekarz,z bardzo zabawnym poczuciem humoru. Od samego początku prowadzi moją ciążę i myślę że chyba poród też odbędzie się w PSK pod jego okiem. Mam pełne zaufanie do tego lekarza i naprawdę go polecam.