Niemiły człowiek. USG było tak szybkie jak ferrari. Cała wizyta trwała raptem 10 min wraz z rozebraniem się i ubraniem. Dr nie zauważył jakiejś torbiel, którego potem trzeba było usunąć operacyjnie. Żeby się dodzwonić do rejestracji to musi się wydarzyć jakiś cud... Nie polecam

Dr Lach jest sympatycznym, rzetelnym lekarzem. Byłam u niego po raz pierwszy i jestem bardzo zadowolona. Pełen komplet badań a co najważniejsze jako jedyny lekarz przepisał mi badania na hormony. Wizyta zgodnie z umówionym terminem i godziną. Gabinet fajny nie czułam się jak na stole operacyjnym. Gorąco polecał. Ja napewno nie zmienię lekarza.

Świetny lekarz do pierwszej w życiu wizyty, odpowiednie podejście do pacjentki.

Świetny lekarz do pierwszej w życiu wizyty, odpowiednie podejście do pacjentki.

Chodzę do doktora Lacha ponad 10 lat Jest lekarzem godnym polecenia.

Chodzę do doktora Lacha ponad 10 lat
Jest lekarzem godnym polecenia.

brak słów nie polecam.niesympatyczny i tylko kasa kasa kasa

brak słów nie polecam.niesympatyczny i tylko kasa kasa kasa

Do doktora Lacha chodzę od 8 lat. Cytologię mam robioną raz w roku, przy każdej wizycie robione USG i badane piersi. Bardzo miły i zawsze chętnie i wyczerpująco udziela odpowiedzi na nawet najdziwniejsze pytania (jestem dociekliwa). Dodam, że wszystko w ramach NFZ.

Godny polecenia i zaufania!!! Polecam gorąco!!!

Godny polecenia i zaufania!!! Polecam gorąco!!!

Pełen profesjonalizm.Sympatyczne i kompleksowe badanie.

Pełen profesjonalizm.Sympatyczne i kompleksowe badanie.

Nigdy nie czekałam w kolejce do tego lekarza.Szybko,bezproblemowo. Dużo czasu mi poświęca, jest miły.Polecam !

u doktora Lacha leczę się od 15 lat - nigdy nie miałam odwołanej wizyty, zawsze kompleksowe badanie , doradzenie metody leczenia i zawsze wyrażam swoja opinię - nigdy nie spotkałam się ze "złym " humorem czy jakąś nieuprzejmością