lekarz Mariusz Leszczyński

Pediatra

02.03.2014

LEKARZ GODNY POLECENIA. JEZDZE Z DZIECMI OD 11LAT. SWIETNE PODEJSCIE DO PACJENTA. DZIECI NA WIZYTE DO DOKTORA JADA JAK DO WUJKA. KONKRETNY I ZAWSZE STAWIA TRAFNA DIAGNOZE. POLECAM

27.02.2014

polecam. Kompetentny, nigdy nie odmawia, zawsze oddzwania na smsy, nawet w weekendy, trafia z diagnozą, leczę u niego dwójkę dzieci. polecam Go w swoich modlitwach!!! teraz są Mu najbardziej potrzebne!!!

14.02.2014

bardzo dobry lekarz leczyłam córkę a teraz syna,jak dostanie leki przepisane to na drugi dzień już jest poprawa naprawdę warto jechać do pana doktora, polecam

Joanna i Leoś ;-)

04.10.2013

Z pewnością polecam lek. Leszczyńskiego. Uprzejmy, kompetentny, zawsze ma czas dla swoich małych pacjentów. W razie potrzeby zawsze przyjmuje mnie z synkiem. Fachowy lekarz!

14.02.2013

Synek trafił do szpitala z ostrym zapaleniem płuc, kiedy inny lekarz zbagatelizował sprawę mówiąc o zwykłym katarku (a synek miał 2,5 m-ca!), dr Leszczyński zbadał go na obchodzie i od razu kazał przenieść na intensywny nadzór i zlecił szereg badań. Fachura to on jest, zna się na rzeczy, ale w szpitalu dla rodziców jest chamem i gburem. Tyle co się sarkazmów nasłuchałam od dr to mało od kogo... Zawdzięczam mu życie synka, więc za fachowość 5/5 jednak za kulturę osobistą solidna 1! Może na prywatnej wizycie byłby milszy, bo czego to się nie robi dla kasy.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Pediatra Świdnica"?

Korczaka 1
Wałbrzych