Mariusz Leszczyński

Świdnica
50,837287516,4750 602 70 70 18

Kalendarz przyjęć
Pon17.11Wt18.11Śr19.11Czw20.11Pt21.11So22.11Nd23.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.45
24 opinie

LEKARZ GODNY POLECENIA. JEZDZE Z DZIECMI OD 11LAT. SWIETNE PODEJSCIE DO PACJENTA. DZIECI NA WIZYTE DO DOKTORA JADA JAK DO WUJKA. KONKRETNY I ZAWSZE STAWIA TRAFNA DIAGNOZE. POLECAM

polecam. Kompetentny, nigdy nie odmawia, zawsze oddzwania na smsy, nawet w weekendy, trafia z diagnozą, leczę u niego dwójkę dzieci. polecam Go w swoich modlitwach!!! teraz są Mu najbardziej potrzebne!!!

bardzo dobry lekarz leczyłam córkę a teraz syna,jak dostanie leki przepisane to na drugi dzień już jest poprawa naprawdę warto jechać do pana doktora, polecam

Z pewnością polecam lek. Leszczyńskiego. Uprzejmy, kompetentny, zawsze ma czas dla swoich małych pacjentów. W razie potrzeby zawsze przyjmuje mnie z synkiem. Fachowy lekarz!

Synek trafił do szpitala z ostrym zapaleniem płuc, kiedy inny lekarz zbagatelizował sprawę mówiąc o zwykłym katarku (a synek miał 2,5 m-ca!), dr Leszczyński zbadał go na obchodzie i od razu kazał przenieść na intensywny nadzór i zlecił szereg badań. Fachura to on jest, zna się na rzeczy, ale w szpitalu dla rodziców jest chamem i gburem. Tyle co się sarkazmów nasłuchałam od dr to mało od kogo... Zawdzięczam mu życie synka, więc za fachowość 5/5 jednak za kulturę osobistą solidna 1! Może na prywatnej wizycie byłby milszy, bo czego to się nie robi dla kasy.

liczą się pacjenci majętni,prywatne wizyty-bez skierowania nawet nie spojrzy na dziecko .bardzo slaby lekarz.

Super lekarz polecam wszystkim rodzicom. Prawdziwy fachowiec, inni lekarze nie rozpoznali zapalenia płuc a on odrazu rozpoznał

Wszystkim małym pacjentom polecam tego lekarza.Pozdrawiam.

bardzo miły i uprzejmy kontakt.fachowe podejście do małego poacjęta.

Fakt, że doktor jest fachowcem (mówi się, że jest nastepcą dr Kemony). Niestety w zakresie czasu poświęconego pacjętowi jest bardzo źle. Dziecko (3 lata) kaszlało co kilkanaście sekund, aż wymiotowało kilka razy. Przyjechałem bez umówienia, a pan doktor tylko stwierdził, że jest kolejka i nie byliśmy zarejestrowani, więc musimy czekać - nawet nie zerknął na syna żeby stwierdzić, czy panikujemy (jak to rodzice), czy to coś poważnego - a jestesmy stałymi pacjentami doktora. Ogólnie trudno się dodzwonić, bardzo mało dostępny dla pacjęntów. Wiedza to nie wszystko, lekarz powinien być jeszcze dostępny dla swoich pacjentów - tym bardziej, że to z naszych pieniędzy się utrzymuje. Doktor Kemona jest dostępny zawsze.

wczoraj byłam z trzymiesięczną córką w szpitalu Latawiec na izbie przyjęć... Pan doktor nawet nie raczył się do nas pofatygować, stwierdził,że mamy jechać z dzieckiem na pogotowie... Może na wizytach prywatnych jest "do rany przyłóż", ale czego się nie robi za kasę...

Lekarz u którego nie ma się wrażenia jak na wizycie u handlowca farmaceutykami. Mój synek ma 3,5 roku i leczymy go tylko u dr. Leszczyńskiego, nigdy nie zawiódł. Widać że on naprawdę lubi swoją pracę i dzieci. Polecam!

lekarz godny polecenia, chodzę do niego z synem od ponad 3 lat większość znajomych również do niego chodzi z chorymi dziećmi

Najlepszy lekarz dziecięcy w świdnicy,jeste dobrych fachofcem i ma dobre podejscie do dzieci a także stawia trafne diagnozy

Lekarz godny polecenia! To co robi wydaje się być jego powołaniem. Ma super podejście do dziecka. Kompetentny i budzący zaufanie rodziców. Radek z W-cha.

Do doktora Leszczyńskiego trafiłam gdy synek miał niespełna 2 tygodnie przestraszona diagnozą innego "pediatry". Z czystym sumieniem mogę przyznać iż jest to pediatra z powołania. ma wspaniałe podejście do dziecka (jak i potrafi uspokoić zdenerwowanych rodziców:))

Córka po tygodniowym leczeniu i dwukrotnej wizycie u pediatry w ośrodku (1-"przeziębienie",2-"wszystko ok") ciągle gorączkowała. Wizyta u p.Leszczyńskiego odbyła sie w sobotę.Podejrzewał zatoki, skierował na prześwietlenie (cito!).Po wykonaniu prześwietlenia zatok (Latawiec) i powrocie do lekarza potwierdziło sie, że było to zapalenie zatok. Przekazał mi co dalej powinienem zrobić (wizyta u alergologa). Jak najbardziej gorąco polecam

Jest przemiłym lekarzem ma wspaniałe podejście do pacjenta gdy inni lekarze(pierwszego kontaktu)zawiedli tylko Pan doktor wystawił właściwą diagnozę i to nie jeden raz

Lekarz z prawdziwego zdarzenia i powołania.

super lekarz, lepszego pediatry nie znam, dzieci zachwycone, ja też, na drugi dzień mam dzieci zdrowe, zawsze trafia z diagnozą.

lekarz godny polecenia chodze do niego od 9 lat z moimi córeczkami polecam

Lekarz godny polecenia; dokładnie kompleksowo bada dziecko; miło, spokojnie podchodzi do małego pacjenta; budzi zaufanie - jak potrzeba kieruje lub sugeruje jakie badania dodatkowe zrobić.

To lekarz naprawdę godny polecenia. Ja z moim synkiem chodzę tylko do doktora Leszczyńskiego już od ok. czterech lat. Mój synuś jest zachwycony i o nikim innym nie chce nawet słyszeć :-)

moje dziecko było bardzo zadowolone z wizyty i od tamtej pory chce tylko i wyłącznie odwiedzać tego lekarza

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny