lekarz Mariusz Leszczyński

Bardzo Dobry Pediatra Naprawdę Polecam :) I oby więcej było tak Dobrych Lekarzy Jak Pan Doktor Leszczyński!!!!

LEKARZ GODNY POLECENIA. JEZDZE Z DZIECMI OD 11LAT. SWIETNE PODEJSCIE DO PACJENTA. DZIECI NA WIZYTE DO DOKTORA JADA JAK DO WUJKA. KONKRETNY I ZAWSZE STAWIA TRAFNA DIAGNOZE. POLECAM

polecam. Kompetentny, nigdy nie odmawia, zawsze oddzwania na smsy, nawet w weekendy, trafia z diagnozą, leczę u niego dwójkę dzieci. polecam Go w swoich modlitwach!!! teraz są Mu najbardziej potrzebne!!!

bardzo dobry lekarz leczyłam córkę a teraz syna,jak dostanie leki przepisane to na drugi dzień już jest poprawa naprawdę warto jechać do pana doktora, polecam

Z pewnością polecam lek. Leszczyńskiego. Uprzejmy, kompetentny, zawsze ma czas dla swoich małych pacjentów. W razie potrzeby zawsze przyjmuje mnie z synkiem. Fachowy lekarz!

Synek trafił do szpitala z ostrym zapaleniem płuc, kiedy inny lekarz zbagatelizował sprawę mówiąc o zwykłym katarku (a synek miał 2,5 m-ca!), dr Leszczyński zbadał go na obchodzie i od razu kazał przenieść na intensywny nadzór i zlecił szereg badań. Fachura to on jest, zna się na rzeczy, ale w szpitalu dla rodziców jest chamem i gburem. Tyle co się sarkazmów nasłuchałam od dr to mało od kogo... Zawdzięczam mu życie synka, więc za fachowość 5/5 jednak za kulturę osobistą solidna 1! Może na prywatnej wizycie byłby milszy, bo czego to się nie robi dla kasy.

liczą się pacjenci majętni,prywatne wizyty-bez skierowania nawet nie spojrzy na dziecko .bardzo slaby lekarz.

Super lekarz polecam wszystkim rodzicom. Prawdziwy fachowiec, inni lekarze nie rozpoznali zapalenia płuc a on odrazu rozpoznał

Wszystkim małym pacjentom polecam tego lekarza.Pozdrawiam.

Wszystkim małym pacjentom polecam tego lekarza.Pozdrawiam.

bardzo miły i uprzejmy kontakt.fachowe podejście do małego poacjęta.

bardzo miły i uprzejmy kontakt.fachowe podejście do małego poacjęta.