lekarz Mariusz Malicki

Internista, Kardiolog

pan doktor jest miłym i uprzejmym człowiekiem to trzeba przyznać ,natomiast jeśli chodzi o wiedzę to ciężko powiedzieć gdyż nie jestem lekarzem i nie znam się na tym.Myślę że wygląda na mądrego człowieka i najważniejsze to że nie nastrasza pacjenta lecz dodaje jemu otuchy.

Kilka tygodni temu, byłem na wizycie u dr Malickiego w CM Klara i muszę powiedzieć, że dawno nie spotkałem tak kompetentnego lekarza. Chodziłem do wielu specjalistów, ale żaden z nich nie był taki jak dr Malicki. Jego podejście do pacjenta,czas poświęcony na badanie oraz wytłumaczenie choroby jest czymś, czego nie zaznałem u innych lekarzy. Przepisał mi odpowiednie leki, które NARESZCIE mi pomagają. Z czystym sumieniem polecam doktora Malickiego. Dziękuję Panie doktorze.