Mariusz Milczarczyk

Bardzo uprzejmy, zorganizowany i elokwentny Pan. Zadawał szczegółowe pytania i precyzyjnie określił problem.

Mogę tylko potwierdzić wszystkie opinie, które znajdują się w internecie na temat Pana Doktora. Ogromna wiedza, kultura i indywidualne podejście do pacjenta. Oczywiście również żałuję, że nie można się do Pana Doktora zapisać planowo, jednak obawiam się że wtedy do innych lekarzy internistów nie byłoby kolejek.

Znakomity lekarz, cierpliwy, bardzo miły i uprzejmy. Skupiony podczas wizyty na pacjencie, szczegółowo omawia problem i sugeruje rozwiązanie. Omówił ze mną inne dolegliwości i skierował na dodatkowe badanie kontrolne. Wizyta odbyła się bardzo spokojnie bez pośpiechu. Polecam Pana Doktora.

Polecam Pana Doktora.

Super podejście do pacjenta, wiedza, kompetencja, empatia, kultura osobista. Dokładne badanie, wyjaśnienia dotyczące zaleceń i zapisanych leków. Bardzo polecam.

jeden z najmilszych lekarzy, z jakimi miałam przyjemność. bardzo uprzejmy, sympatyczny, spokojny. poświęca czas pacjentowi, tłumaczy kazdą rzecz, wzbudza duże zaufanie. bardzo bardzo go polecam!

Polecam Pana Milarczyka bardzo uprzejmy doradzi porozmawia jasno i czytelnie wytłumaczy jak dawkować lekarstawa, leki też trafione które mi wypisał :)

Pełna otwartość na pacjenta. Szerokie spojrzenie na chorobę i poszukiwanie najlepszej metody leczenia. Wysoka kultura osobita.

Niesamowita osoba. Gdyby wszyscy tak podchodzili do pacjenta... Niesamowicie uprzejmy, spokojnym głosem tłumaczył wszystko co chciałem wiedzieć. Czułem że podchodzi do mnie indywidualnie - nie "masowo". Nie idzie "na łatwiznę" wypisaniem antybiotyku - szuka rozwiązań skutecznych, ale zdrowszych dla organizmu. POLECAM

Niesamowita osoba. Gdyby wszyscy tak podchodzili do pacjenta...

szkoda że Pan Mariusz pracuje tylko na dyżurach, ocena adekwatna to 5+

szkoda że Pan Mariusz pracuje tylko na dyżurach, ocena adekwatna to 5+

Po raz kolejny miałam przyjemność trafić do Pana doktora. Jest to człowiek niezwykle kompetentny, rzeczowy, syntetycznie podchodzący do sprawy, uprzejmy i komunikatywny. Polecam wszystkim Pana doktora. Doktor Przyjmuje w Lux Med na ul. Racławickiej, podczas całodobowych dyżurów. Niestety tylko wówczas co oznacza, iż nie można się do niego wcześniej zapisać... W czasie dyżurów jest jedna kolejka do 2-3 lekarzy przyjmujących jednocześnie.