dr Mariusz Nykiel

witam,byłem wczoraj u doktora mariusza,(usunięcie dwóch zębów),pełny profesjonalizm,specjalista wysokiej klasy,godny polecenia szczególnie tym którzy bardzo boja sie wizyty u dentysty,szczególnie miłym zaskoczeniem była kwota jaką zapłaciłem,doktor policzył mi za jeden ząb,jestem już zapisany na nastepną wizyte,szczerze polecam

Bardzo dobry stomatolog, jedyny mankament to cena. Czasem mam wrażenie, że cena za usługę jest zbyt wygórowana, ale płacę i nie marudzę bo warto.

Jest kompetentny, profesjonalny i uprzejmy, ale w moim odczuciu początkowo zaniża cenę leczenia, a potem skłania do kolejnych wizyt, by w ten sposób zarobić na jednym zębie parę groszy więcej. Nie dla każdego pacjenta stówa w tą czy w tą jest bez znaczenia.

Trafiłam przez przypadek i już nie zmienię, miły, uśmiechnięty, bardzo dokładny i rzeczowy, odpowiada na każde pytanie.

Leczymy się od 20 lat z całą rodziną.

Leczymy się od 20 lat z całą rodziną.

Spoko gość ! - pacjentka...zadowolona. :)

Spoko gość ! - pacjentka...zadowolona. :)

Polecem usługi stomatologiczne Pana Nykla. Jest kompetentny. Odpowiada na każde pytanie dotyczące stomatologi. Nie nadurzuca się. Usługi w zależności od plomby 50-80 zł. Można spokojnie i bez bólu leczyć się u niego.

Bardzo chętnie polecam tego lekarza, jest miły, kompetentny i chyba co tez ważne nie drogi jak na duże miasto łódź.Wizyty różnie są wyceniane w zależności od tego co było robione-a nie standardowo tyle samo za każdą.Polecam na prawdę szczerze ja lecze się już u niego z 10 lat i nie mam zamiaru zmieniać.