dr n. med. Mariusz Piątkowski

Ginekolog, Ginekolog położnik, USG

NIE POLECAM Z SERCA TEGO LEKARZA!!! Trafiłam do dr Piątkowskiego w LuxMed. Niestety wizyta była krótka i oparta na obscenicznym zwracaniu uwagi: brak ankiety (Panie w rejestracji powiedziały, że nie jest konieczna i mam iść od razu do gabinetu), o byciu uważnym (byłam przygotowana skrupulatnie do wizyty, bo bardzo obserwuję swoje ciało), a nawet o moment kiedy należy zgłaszać dolegliwości, a także o formę badań (elektroniczna z bruss). Lekarz spojrzał wybiórczo na badania, które miałam ze sobą, nie był zbytnio zainteresowany. Podsumowując dr Piątkowski w mojej ocenie jest nieprzyjemny, lekceważący, ...

NIE POLECAM Z SERCA TEGO LEKARZA!!!
Trafiłam do dr Piątkowskiego w LuxMed. Niestety wizyta była krótka i oparta na obscenicznym zwracaniu uwagi: brak ankiety (Panie w rejestracji powiedziały, że nie jest konieczna i mam iść od razu do gabinetu), o byciu uważnym (byłam przygotowana skrupulatnie do wizyty, bo bardzo obserwuję swoje ciało), a nawet o moment kiedy należy zgłaszać dolegliwości, a także o formę badań (elektroniczna z bruss). Lekarz spojrzał wybiórczo na badania, które miałam ze sobą, nie był zbytnio zainteresowany. Podsumowując dr Piątkowski w mojej ocenie jest nieprzyjemny, lekceważący, bez uważności, nie szanujący pacjentki, bez empatii, nie imformujący o stanie zdrowia, ani przepisanych badaniach (przeczytałam dopiero po wyjsciu jakie mam zrobić badania), dając wrażenie znudzenia się wykonywanym zawodem oraz z przerośniętym ego. Szkoda, że miał czas na zapytanie się, czym zajmuję się w życiu, a nie potrafił porozmawiać o moim stanie zdrowia.

Już po pierwszej wizycie w gabinecie dr.Piątkowskiego byłam zadowolona.Zdecydowanie jeden z najlepszych ginekologów z jakimi miałam styczność. Poza profesjonalizmem, wielką wiedzą i skutecznością leczenia, jest także bardzo kulturalnym człowiekiem.. Z szacunkiem i taktem traktuje pacjentkę. Udziela rzetelnej odpowiedzi na każde pytanie, tłumaczy sposoby leczenia, możliwe przyczyny, możliwe skutki uboczne, zagrożenia itp. W kwestiach medycznych bardzo konkretny..bardzo dziękuję Panu za cudownego synka,za leczenie dzięki któremu zaszłam w ciążę,za profesjonalne poprowadzenie ciąży oraz za opiekę przy porodzie i za zainteresowanie po..

Dzięki Panu Doktorowi dziś jesteśmy szczęśliwymi rodzicami, pomimo wcześniejszej diagnozy innego lekarza jednej z gdańskich klinik leczenie niepłodności, który kierował nas na in vitro, dr Piątkowski doprowadził do tego, że nasze maleństwo zostało poczęte drogą naturalną bez ingerencji środków zew. Ciąża prowadzona była bardzo profesjonalnie. W jej czasie borykałam się z nadciśnieniem tętniczym oraz cukrzycą ciążową, ale wiedziałam, że jestem pod dobrą opieką i zawsze, w każdej chwili mogę skonsultować swoje obawy z doktorem telefonicznie, czy też podczas wizyty. Również przebywając w szpitalu, w którym Pan Doktor pracuje, na oddziale patologii później porodówce mogłam liczyć na jego wsparcie i pomoc-czułam się jakby to powiedzieć dopieszczona choć może to złe określenie, ale tak właśnie się czułam, tak wiele to dla mnie znaczyło. Każdej kobiecie życzę takiego lekarza.

wspaniały lekarz i dobry specjalista,dzięki niemu mam upragnioną córeczkę

wspaniały lekarz i dobry specjalista,dzięki niemu mam upragnioną córeczkę

Można się rejestrować on-line, co jest bardzo praktyczne i wygodne. Są zniżki dla studentek :-)

Nie zgadzam się z powyższym komentarzem - opisana w nim sytuacja to bzdura. Dr Piątkowski to lekarz z prawdziwego zdarzenia szukający metod rozwiązania problemu a nie bajek, które zamydlą oczy pacjentowi.

profesjonalny, kompetentny, rzetelny, poświęca sporo czasu pacjentom. Na takich lekarzach można otrzeć łzy po traumatycznym kontakcie z lekarzami NFZ.