Mariusz Pruchniak

Jestem zawiedziona. Czytałam wcześniej komentarze ale wolałam sprawdzić. Niestety większość okazała się prawdziwa. Rozmowa miła sympatyczna ale trochę nie na temat i w dodatku kosztowna.

Bardzo duża wiedza i profesjonalne podejście do pacjentki. Wszystko dokładnie tłumaczy, konkretny i rzeczowy. Polecam

Bardzo duża wiedza i profesjonalne podejście do pacjentki.
Wszystko dokładnie tłumaczy, konkretny i rzeczowy.
Polecam

Pan doktor uprzejmy, życzliwy i uśmiechnięty. Dokładnie tłumaczy w czym jest problem. Pomógł mi przy porodzie, za co jestem wdzięczna. Oby więcej takich kompetentnych lekarzy Jednak przerażające są ceny wizyty prywatnej. 10-15 minut koszt 200 zł. Poza tym nie mam zastrzeżeń.

Pan doktor uprzejmy, życzliwy i uśmiechnięty.
Dokładnie tłumaczy w czym jest problem.
Pomógł mi przy porodzie, za co jestem wdzięczna.
Oby więcej takich kompetentnych lekarzy
Jednak przerażające są ceny wizyty prywatnej.
10-15 minut koszt 200 zł.
Poza tym nie mam zastrzeżeń.

Bardzo sympatyczny i konkretny lekarz, przeprowadza bardzo dokładny wywiad i szczegółowo odpowiada na zadane pytania. Polecam i zapewne wybiorę się do pana doktora ponownie na badania prenatalne nr 2.

Nie polecam. Zawiodłam się na nim pod każdym względem. Nie wzbudza już mojego zaufania jako lekarz ani jako specjalista w swoim fachu. A słuchanie o polityce podczas badań jest męczące.

Byłam pacjentką pana Doktora - prowadził moja ciążę. Niestety nie polecam! Na wizytę czeka się miesiącami, nawet jeśli jesteś już umówiona na konkretną godzinę to stałe jest obsuwa. Koszt wizyty 180zł, za wizytę, która trwa 10min. Wszystko jest w porządku, jeśli nie ma żadnych komplikacji. W innym przypadku jesteś pozostawiona sama sobie. Badanie wykonywane szybko. Miałam stałe wrażenie, że Pan Doktor przyjmuje po prostu za dużo pacjentek. Osobiście uwielbiam go jako człowieka - miły, uprzejmy, ale nie jako specjalistę. Nie polecam i nie wrócę już do Pana Doktora.

Pan doktor bardzo miły i sympatyczny. Przeprowadzał mi badanie połówkowe, pozwolił nawet nagrać mojemu maluszkowi bicie serca, za co ogromnie dziękuję 💓 Wszystko wyjaśnia, mówi co i jak z dzidziusiem a ja to bardzo cenię w lekarzu. Uśmiechnięty, rzetelny. Szczerze polecam badania u Pana doktora:) Uważam też osobiście, że Pro-Familia to na prawdę miejsce godne polecenia. Oczywiście miałam swoje obawy po czytaniu różnych komentarzy na stronach internetowych. Każda kobieta zwłaszcza ta która spodziewa się maleństwa, chce trafić jak najlepiej, by wszystko było dopilnowane. W Pro-Familia jest wszystko dopilnowane. Każdy lekarz ...

Szczerze polecam badania u Pana doktora:)
Uważam też osobiście, że Pro-Familia to na prawdę miejsce godne polecenia. Oczywiście miałam swoje obawy po czytaniu różnych komentarzy na stronach internetowych. Każda kobieta zwłaszcza ta która spodziewa się maleństwa, chce trafić jak najlepiej, by wszystko było dopilnowane. W Pro-Familia jest wszystko dopilnowane. Każdy lekarz to profesjonalista, i myślę że nie warto oszczędzać chodząc na NFZ....
Serdecznie dziękuję Panu, i oczywiście widzimy się w 30-stym tyg. Ciąży:)
Pozdrawiam M:)

Pan Doktor prowadzi moja ciążę. Mogę z czystym sumieniem polecić. Miałam okazję odwiedzić kilku ginekologów w życiu, Ale żaden nigdy nie był tak uprzejmy, tak konkretny jak Pan Doktor Pruchniak. Nie spotkałam się z żadnym lekarzem który tak cierpliwie I dobrze wszystko tłumaczy. Pan Doktor nie żałuję czasu dla pacjentki, daje to tyle ile potrzeba, wizyta nie opiera się na zasadzie "zapłaciłas to masz 5 min I możesz sobie iść " tylko faktycznie Pan Doktor pomaga, daje maksimum czasu I nigdy nie daje po sobie poznać zniecierpliwienia. Jest osoba uśmiechnięta i niesamowicie ciepłą. Panie Doktorze niech Pan się nigdy nie zmienia bo naprawdę mało jest takich lekarzy.

Ja niestety nie polecam dr Pruchniaka. Prowadziłam u niego ciążę prywatnie, wszystko było w porządku to i lekarz ok. Przy porodzie chociaż miał dyżur nawet nie zerknął czy wszystko jest w porządku. Tydzień po porodzie dostałam bardzo wysoka gorączkę, okropny ból piersi, zadzwoniłam do doktora, opowiedziałam wszystko a doktor kazał wykluczyć covid. Nie chciał ze mną rozmawiać. Inny ginekolog przyjął mnie tego samego dnia, zrobił usg piersi, przepisał antybiotyk z powodu zapalenia piersi.

Bardzo dobry ginekolog. Polecam Pana dr do prowadzenia ciąży jak i kontrolnych wizyt ginekologicznych. Wszystko tłumaczy dokładnie i interesuje się pacjentka w razie komplikacji i pobytu w szpitalu.