lekarz Mariusz Rąbalski

2,6

Wszyscy piszą jaki to wybitny specjalista i nie mówię, że tak nie jest ale ten Pan jest arogancki i nie ma za grosz empatii ! Moja narzeczona poroniła w 12 tygodniu i była to dla nas ogromna tragedia , po przyjęciu do szpitala w Nowy Sączu trafiliśmy na bardzo ciepłą panią Doktor Szatanik która wszystko wytłumaczyła i wykazała się ogromnym profesjonalizmem w każdym aspekcie swojego zawodu , przy wypisie był już Pan Rąbalski którego zachowanie było karygodne i chamskie , nie udzielał odpowiedzi na pytania, był bardzo uszczypliwy, robił łaskę , że w ogóle rozmawia z pacjentką a najgorsze była jego obojętnosć i lekceważenie każdego zadanego pytania , poronienie potraktował jak by to było wypadnięcie zęba.

Polecam Pana Doktora z całego serca! To wspaniały lekarz i jedyny, który naprawdę troszczy się o dobro pacjentki i jej dziecka. Dzięki Panu Doktorowi jestem mamą zdrowej córeczki - całą trudną ciążę i nagłe ratujące życie rozwiązanie zawdzięczam wiedzy i intuicji doktora. Nie bagatelizuje wątpliwości i obaw pacjentki, tylko wszystko szczegółowo wyjaśnia. Będąc pod jego opieką wiem, że wszystko będzie dobrze! Ja i cała nasza rodzina jesteśmy wdzięczni za opiekę podczas ciąży i po🙂

Osobisty nie polecam. Byłam u tego pana na prywatnej wizycie. Nie było mi miło słuchać uszczypliwości z jego strony na temat mojego wieku- mimo, że jest ode mnie sam z 20 lat starszy, niezbyt ładnego wyglądu moich kobiecych miejsc, oraz zachowywał się jakby gardził pacjentem. Po wyjściu czułam się bardzo źle, chyba nie spotkałam nigdy bardziej nie uprzejmego lekarza. Co do jego wiedzy też MMA mieszane uczucia- zbadał, po narzekał, badania były ok, wziął pieniądze... i na tym koniec.

nie polecam nikomu! najgorszy lekarz jakiego w życiu spotkałam! faworyzuje pacjentki które chodzą do niego prywatnie. wg mnie szpital w Nowym Sączu to jakaś parodia. w szpitalu jeden drugiemu podważa zdanie a co do rąbalskiego to jest zwykły cham!!!

jestem pacjentką dr Rąbalskiego od ponad 10 lat - leczy się u niego moja najbliższa rodzina - to świetny fachowiec, który poświęca pacjentkom bardzo dużo czasu i uwagii, może czasem i marudzi, ma specyficzne poczucie humoru, ale nigdy nie bagatelizuje problemów, traktuje poważnie i przejmuje się pacjentkami, co nie jest już niestety tak częstym zjawiskiem wśród lekarzy. Gorąco polecam za fachowość i opiekę.

na pierwszej wizycie bylo fachowo i profsjonalnie, po przepisanych tabletkach przy nastepnym cyklu odrazu zaszlam w ciaze i tu juz bylo pod gorke, gdy przyszlam do doktora w 7tyg ciazy stwierdzil ze plod jest za maly ma wymiary na6tydz i ze spotkamy sie za 2 tyg i zobaczymy jak bedzie zylo to dobrze a jak nie to trudno(prosze sobie teraz wyobrazic te moje 2 tyg czekania po takich slowach ryczalam co noc do poduszki) okazalo sie jednak ze wszystko ok z dzidzia rosnie jak na drozdzach, traz jedynie straszy mnie ze szyjka sie skraca ze mam skurcze a inni lekarze mowia ze o normlane a szyjka w normie wiec nie wiem,,,, ogolnie dobry fachowiec i specjalista ale nie potrzebni tak straszy pacjentki nie daj sie im ciszyc ta ciaza no i te jego humory to jakies nieporozumienie, wydziera sie w szpitalu po kobitkach a tak naprawde jemu by sie sprzydal pozadny opieprz

Pan Mariusz jest świetnym lekarzem i wspaniałym człowiekiem :) polecam z każdym problemem można iśc do Doktora.

jeśli chcecie mieć kiedyś dzieci-nie polecam

jeśli chcecie mieć kiedyś dzieci-nie polecam

doktora rąbalskiego poznałam w szpitalu na patologii ciąży i juz wtedy na tym oddziale był postrachem. dlatego gdy poszłam rodzi modliłam się żeby na niego nie trafic, jednak trafiłam na niego i zamiast szczęścia jakie ma towarzyszyc narodzinom spotkało mnie przez niego bardzo wiele nieprzyjemności. miał pretensje do mnie że nie chodziłam w ciąży do lekarza który pracuje w szpitalu, powiedział że mam chyba źle wyznaczony termin. zapytal mnie czy to na pewno mój termin a gdy mu odpowiedziałam że mi pani doktor taki wyznaczyła powiedzial mi że nie chodzi mu co pani doktor mówila tylko jak ja czuję. ale gdy wziął mnie na usg okazało się że to 40 tydzień. gdy musiałam mie cesarskie cięcie w nocy mial do mnie pretensje że musi to robi o 3 rano i że anestezjolog będzie zły że się go budzi.po operacji gdy przenoszono mnie na łóżko zapytał czy jestem zadowolona. potem na sali pooperacyjnej brzydkim tonem zapytał czy dziecko mi się podoba. po paru dniach spotykając mnie na oddziale zapytal mnie jeszcze a ty jak się czujesz madam. także nie polecam tego lekarza jest wredny, nie chce mu sie robi cesarskich cięc nocą( choc to jego praca), faworyzuje pacjentki które w ciąży chodziły do niego na wizyty ( wiem to gdyż w pokoju ze mna leżała jego pacjentka i bardzo często ją odwiedzał co znów narażąło mnie na jego docinki), pacjentki zamiast cieszyc sie z cudu narodzin przez niego przeżywają horrror ( bynajmniej ja). przez tego lekarza jeśli będę kolejny raz w ciąży wybiorę na pewno inny szpital np. w Krynicy. Przez takich lekarzy jakim jest lek. Rąbalski ranking Szpitala w Nowym Sączu znacznie spada. GORĄCO NIEPOLECAM.

Polecam nie należy do osób szczególnie czarujących, uśmiechniętych i uprzejmych, ale jest bardzo rzeczowy, ma czas dla pacjentek(w szpitalu a nie prywatnie!!!), szczególowo wszystko wyjaśnia i do problemu podchodzi kompleksowo.

Polecam