lekarz Mariusz Sitarz

Specjalista w swojej dziedzinie. Prowadziłam u niego i leczenie i ciążę (33 lata temu) i kolejne leczenie już jako bardzo dorosła kobieta. Pełen sukces medyczny. Trafne diagnozy i lekarstwa. Lekarz ma ogromne doświadczenie i tym powinien przyciągnąć każdą pacjentkę, która chce uzyskać pomoc. Jeśli można pomóc, to Pan doktór na pewno znajdzie drogę do wyleczenia. Zdecydowanie polecam natomiast przewrażliwione damy, niech szukają gdzie indziej...

Nie polecam... Jest cienka granica między "specyficznym poczuciem humoru" a chamstwem. Wyzywanie pacjentek od idiotek, które nie potrafia liczyc do 21, albo od grubych, starych bab, ktorym sie nudzi i przychodzą do ginekologa dla przyjemności to juz nie jest "specyficzne poczucie humoru"... Co do kompetencji nie wypowiem sie, bo chodzilam na wizyty profilaktyczne.

Bardzo nie polecam i odradzam. Tuż przed pandemią otrzymałam wyniki badań cytologii, które wykonywałam w prywatnej klinice, do której chodziłam regularnie. Niestety nie miałam kontaktu ze swoją ginekolożką, dlatego postanowiłam umówić się na teleporadę w przychodni NZOZ nr 1w Rumi. W dniu konsultacji (26.03.2020) zadzwoniła do mnie pani pielęgniarka, która od razu przekazała telefon lekarzowi. Pan nie przedstawił mi się, a po mojej informacji, że chciałabym omówić moje wyniki cytologiczne, usłyszałam, że nie jest to czas na takie konsultacje ze względu na panującą w kraju sytuację. Dopiero po tym upomnieniu ...

Bardzo nie polecam i odradzam.
W dniu konsultacji (26.03.2020) zadzwoniła do mnie pani pielęgniarka, która od razu przekazała telefon lekarzowi. Pan nie przedstawił mi się, a po mojej informacji, że chciałabym omówić moje wyniki cytologiczne, usłyszałam, że nie jest to czas na takie konsultacje ze względu na panującą w kraju sytuację. Dopiero po tym upomnieniu przez lekarza, mogłam wytłumaczyć, że w wynikach badań wyszło, że mam zapalenie i chciałabym to skonsultować. Pan Sitarz bez żadnego wywiadu przepisał mi globulki dopochwowe, podał mi numer e-recepty i powiedział jedynie, aby aplikować je co drugi dzień na noc. Ginekolog nie zapytał, czy na coś choruję, czy występują u mnie jakiekolwiek inne objawy zapalenia, kiedy została przeprowadzona cytologia oraz czy na wynikach są jakieś dodatkowe informacje. Nie poinformował mnie również, że w trakcie leczenia globulkami nie należy współżyć.
Jestem rozczarowana konsultacją z panem Mariuszem Sitarzem. Bardzo zależało mi na pomocy i rozmowie, która rozwiałaby wszystkie moje wątpliwości, a spotkałam się z arogancją i niezrozumieniem. Po rozmowie poczułam się również bardzo źle, ponieważ mój stan zdrowia został przez lekarza zbagatelizowany. Warto zaznaczyć, że otrzymałam e-receptę na lek, którego ginekolog nie wymienił nawet z nazwy - dopiero logując się na swoje konto na www.pacjent.gov.pl, dowiedziałam się zarówno o nazwie leku, jak i imieniu oraz nazwisku lekarza.
Stanowczo odradzam tego lekarza. Miałam z nim do czynienia tylko dlatego, że sytuacja w kraju była wyjątkowa i konsultowałam się jedynie przez telefon, jednak to wystarczyło, żeby zniechęcił mnie do swojej osoby.

Absolutnie nie polecam tego lekarza. Sprawia wrażenie, jakby nie lubił kobiet ani swojej pracy i robił to za karę. Traktuje pacjentki(nawet w ciąży) z wyższością, ma chamskie podejście oraz aroganckie odzywki bez przyczyny.

Super lekarz, prowadził moje trzy ciąże . Pełne zaufanie do tego człowieka mam od lat. Konkretny i wie co robi.

Nikomu nie polece takiego lekarza nie delikatny, zero kultury przeklina przy pacjentce, arogancki. Uszkodził mi szyjke macicy, dokladnie rozerwal ja przy zakładaniu wkładki (spirali). Bolało, krew sie lała. Lekarz do zwierząt jest lepszy niż on... Nie polece nikomu jeszcze bede przestrzegać przed tym panem. Szkoda zdrowia i nerwów.

Naleze do doktora od 22 lat i nigdy nie zmienie lekarza ,prowadzil mi 2 ciaze jest super ,wesoly,smieszny polecam

Godny polecenia dobre poczucie humoru chodzę mam bez stresu i wyluzowana. Obojętnie czy przychodnia czy gabinet prywatny

Zdecydowanie nie polecam. Już na samym początku wizyty usłyszałam stwierdzenie po co w ogóle przyszłam. Z prowadzeniem ciąży mogę iść gdzie indziej. Nie miły przy badaniu. Nie umie odpowiedzieć na podstawowe pytania. No i nie ma czasu na zbedne pogaduszki. Nie polecam! Jak się mu nie chce pracować, to na emeryturę Proszę!!!