lekarz Mariusz Śniegowski

"Obojętnie gdzie będziesz i co będziesz robił bądź zawsze człowiekiem " - słowa dziś św. Jana Pawła II. . Można mieć wysokie wykształcenie ale lekarz musi mieć mocną głowę i serce dla pacjenta.Nie wystarczy leczyć ale poznawać przyczyny skąd się bierze i od czego ta choroba ? Te wszystkie zalety ma ten wielki charyzmatyczny lekarz dr Śniegowski .Nie kiedy sam nie wierzy , że jest tak mocny i wielki daje zastrzyk niby na kilka m-cy a potem zastrzyk działa przez wiele lat . Wykrywanie wad genetycznych to też dr specjalność ...

"Obojętnie gdzie będziesz i co będziesz robił bądź zawsze człowiekiem "
- słowa dziś św. Jana Pawła II. .
a potem zastrzyk działa przez wiele lat . Wykrywanie wad genetycznych to też dr specjalność .Tak jak wszyscy mamy wady i zalety jednak uznaje go w czołówce najlepszych lekarzy w kraju : za wiedzę ,inteligencję,umiejętność ,wysoką kulturę osobistą .
Osobne podziękowania za wzorowe wychowanie lekarza należą się rodzicom dr bo choć sami byli lekarzami to w trudnych czasach tak wspaniale wychowali swojego syna Mariusza.

W lutym 2014r. złamałam nogę,złamanie trzy kostkowe z zwichnięcię.Pan doktor operował mi nogę,zrobił to świetnie bardzo fachowo.Potem chodziłam do poradni w Więcborku do pana doktora był zawsze uprzejmy,dobrze tłumaczył z dobrym podejściem.Jestem mu bardzo wdzięczna.Panie doktorze dziękuję za dobrą opiekę.Wszystkim polecam pana doktora.