dr n. med. Mariusz Świąder

2,7
2,6
2,5
2,6

Po przeczytaniu opinii o tym lekarzu zastanawiam się czy dobrze zrobiłam zapisując się do niego ale nie miałam wyjścia. Wizyta była bardzo spokojna i byłam mile zaskoczona. Lekarz bardzo mi pomógł wyjaśnił wątpliwości nie irytował się nawet jak zadawałam dwa razy to samo pytanie a wręcz przeciwnie bardzo dokładnie wyjaśnił wszystko. Po wyjściu zastanawiam się skąd takie zle opinie. Jestem zadowolona z wizyty i polecam to dobry lekarz może nie jest wylewny ale jest konkretny.

Bardzo nie miły lekarz, od samego początku naburmuszony. Przez niego czułam się mocno skrępowana (byłam na USG piersi). Była to moja najgorsza wizyta! Nie polecam żadnej kobiecie, ale tak naprawdę żadnemu człowiekowi. Lekarz ten wypisał opis wizyty i nie powiedział nic!!!! Byłam mocno zestresowana, bo jestem po biopsji a jestem młodą osobą (26 lat). Nie polecam jeszcze raz! Powinni temu lekarzowi zabronić kontaktu z pacjentami. 120zl to nie mało pieniędzy. Dodatkowo ruszył moja twarz ręką ( chciał żebym przesunęła twarz w lewą stronę) co nieomieszkam zgłosić.

NIE POLECAM! Lekarz, wbrew niektórym opiniom nie jest wcale "małomówny" - jest po prostu hamski i opryskliwy. Do tego stopnia, że nawet nie odpowiedział na moje "dzień dobry" tylko wskazał palcem krzesło przy drzwiach i kazał się rozbierać do pasa. Dodam jeszcze, że krzesło znajdowało sie przy wejściu czyli po przeciwnej stronie pokoju niż łóżko do badania... w totalnym szoku, wykonywałam krótkie i ostre polecenia lekarza - między innymi zeby patrzeć się na ŚCIANĘ podczas badania i leżeć w ciszy, a po badaniu wytrzeć się RZUCONYM na mnie kawałkiem papieru. ...

ŚCIANĘ podczas badania i leżeć w ciszy, a po badaniu wytrzeć się RZUCONYM na mnie kawałkiem papieru. Bałam się zadać jakiekolwiek pytania, diagnoza wyjątkowo oschła pomimo znalezionych zmian w piersi.. z tego wszystkiego na chwilę zniknęła silna i niezależna kobieta za jaką się miałam i załączył się mechanizm ofiary czyli zastanawianie się "co JA takiego zrobiłam, że ta osoba traktuje mnie jak ŚMIECIA". Na jakiekolwiek zadane przeze mnie pytanie lekarz odpowiadał z ogromną łaską i niechęcią. NIKOMU nie życzę takiego potraktowania. Jestem w SZOKU, że taka osoba pracuje jako lekarz.

Doktor bardzo mało mówny, mało komunikatywny. Wykonywał u mnie USG piersi i zachował się w gabinecie bardzo nieprofesjonalnie. W gabinecie średnio były warunki do rozebrania się, a gdy musiałam to zrobić przy krześle obok drzwi dokor na chwilę wyszedł z gabientu i zostawił otwarte drzwi - ja rozebrana a pacjenci przed drzwiami. Badanie bardzo bolesne i upokarzające w takiej atmosferze. Nie polecam.

Pan doktor bardzo nieuprzejmy, wręcz gburowaty, coś na zasadzie - przyszedł głupi pacjent niech milczy ! Nic nie tłumaczy. Było mi bardzo przykro .

Lekarz bardzo nieuprzejmy, wręcz gburowaty. Zachowuje się tak jakby robił łaskę, że bada. Niczego nie objaśnia. Badanie trwa bardzo krótko. Nigdy więcej nie wybiorę się do tego lekarza na usg. Zdecydowanie nie polecam

Nie polecam, nieuprzejmy człowiek, niekontaktowy, chciałem jak najszybciej opuścić gabinet. Może i się zna na tym co robi ale powinien zostawiać swoje humory w domu a nie zabierać do pracy. Proponowałbym Temu Panu zostać na uczelni a nie brać się za pacjentów nie mając do nich podejścia.

U pana doktora byłam na badaniu brzucha. Doktor podczas badania był miły i odpowiadał mi na wszystkie pytania. Mój lekarz rodzinny był bardzo zadowolony z tego opisu. Polecam.

U Pana doktora wykonywałam usg żył. Otrzymałam precyzyjną diagnozę wraz z bardzo obszernym opisem. Szczerze polecam tego lekarza ze względu na fachowość oraz dużą kulturę osobistą.

Pacjentów traktuje przedmiotowo,oschły, zadufany w sobie.Robi wrażenie mającego pretensje, że musi wykonywać badania- ale to chyba jego wybór. SZCZERZE NIE POLECAM. Pierwszy raz spotkałam się z takim traktowaniem pacjentów.