Mariusz Święch

2,6
2,1
2,6
1,9

Pan Doktor Mariusz Święch jest bardzo kompetentny, leczę się u niego. Wystawił mi opinie o stopniu niepełnosprawności. Bardzo dobrze podchodzi do pacjenta, fachowo szybko i sprawnie. Polecam każdemu ;)

Ze smutkiem stwierdzam,że "lekarz" ten wystawia lewe zaświadczenia w poważnych sprawach.Bez komentarza.

Podejście lekarza do pacjenta nie spełnia żadnych standardów jakościowych, niestety wizyta na komisji u doktora nie byłą miłą wizytą, lekarz nie zapoznany był z dokumentacją medyczną i nie chciał się z nią szczegółowo zapoznawać, gdyż stwierdził iż mu to nie jest potrzebne. Poświęcił mi stanowczo za mało czasu na diagnozę skomplikowanego problemu.

Uważam,że Mariusz Święch jest lekarzem kompetentnym i bardzo dobrym fachowcem.Trzy lata temu miałam operowaną nogę po skomplikowanym złamaniu i zrobione zespolenie kości płytą tytanową. Tydzień temu miałam drugi zabieg wyjęcia tej płyty. Jestem bardzo zadowolona,a nogę mam w pełni sprawną.POLECAM

Nie polecam lekarza. W trakcie operacji uszkodził nerw - tak do nas powiedział jego kolega po fachu ze szpitala. Jako osoba zasiadająca w zespole do spraw orzekania o niepełnosprawności - osobie prawie 70 letniej z amputowana kończyną wydaje orzeczenie na 2 lata. Bardzo niechętnie mówi o stanie zdrowia pacjenta.

Bez komentarza, ocena w skali stopniowej mówi za siebie. Nie polecam szpitala (oddziału chirurgicznego i ortopedycznego), chyba,ze tylko bardzo proste zabiegi. Każdy dobrze rozeznany w temacie leczy się w tylko w szpitalach krakowskich. Nie polecam lekarza!!!

Nie polecam lekarza!!!

lekarz który podchodzi do pacjenta jakby chciał odwalić pańszczyzne.niekompetentny i chyba niewiedzący co robi.jako ortopeda powinien wiedzieć iż pięta jest najgorsza do leczenia i ciężko wypatrzeć na usg czy jest tam wszystko ok.i podszedł do sprawy,skoro z izby przyjęć napisali skręcenie st.skokowego to tak jest.a faktycznie wyszło złamanie z przesunięciem i jeszcze kazał stawać na niej.nie polecam go nikomu,nawet wrogowi