lekarz Mariusz Syguła

Onkolog, Radioterapeuta

Jestem pacjentką Pana Doktora . Jest bardzo dobrym specjalistą radioterapii z wieloletnim doświadczeniem, konkretnym, pracowitym majacym bardzo dobry kontakt z pacjentem. Diagnostyka raka i wdrożenie leczenia bardzo sprawne

Pan Doktor zajmuję sie moim Tatą od 16 lat. Wczoraj mieliśmy konsylium lekarskie z Doktorem podczas ktorego Pan Doktor odpowiedzial na wszystkie pytania i przdanalizowal dokladnie stan Taty. Zawsze wychodze z zalozenia, ze konuec jesyka za przewodnika i mimo, iż Doktorowi zajęliśmy duzo czasu, byl uprzejmy, empatyczny i rozumiejący.

Nie mam pojęcia skąd wzięły się te wszystkie peany na cześć tego lekarza. Jeżeli kupione w ramach abonamentu na portalu, to gratulacje dla autora opinii z "lekaSZem". A wracając do uzasadnienia negatywnej opinii: Przyjmowanie pacjentów na stojąco (tzn. lekarz siedzi, pacjent stoi i nie za bardzo wie co ma ze sobą zrobić bo czuje się jak zawalidroga), "wizyta" trwa niespełna minutę. Żadnego kontaktu, nawet specjalnie wzrokowego, nie mówiąc już o jakimś analizowaniu wyników badań czy tłumaczeniu czegokolwiek. A co do "kompetencji", to totalne ignorowanie wyników badań, nie czytanie ich i zbywanie pacjenta. Takie to kompetencje i profesjonalizm.

Najlepszy lekarz...Super podejście do pacjenta.Wyrozumiały,miły zna się na swojej pracy.Lekasz z powołania.

Polecam, krótki czas oczekiwań na leczenie, profesjonalizm

Polecam, krótki czas oczekiwań na leczenie, profesjonalizm

Polecam, wszysko załatwia szybko, spawnie i nie czeka na kasę!!!!

Polecam, wszysko załatwia szybko, spawnie i nie czeka na kasę!!!!

Leczę się u Pana Doktora Syguły od 10 lat - wszystkim życzyłabym takiego lekarza

Bardzo żałuję, że Pan doktor już nie pracuje w Gliwicach:(. Kompetentny, sympatyczny, świetny fachowiec, lubił pacjentów, przyjeżdżałam ze Szczecina na wizyty kontrolne ze względu na dr Sygułę, dalej jeżdżę ale to już nie to samo.

dobry lekarz, kompetentny ,małomówny ,trudno nawiązać dialog,mało czasu ma dla pacjenta