lekarz Mariusz Sznajdrowicz

Psychiatra

Polecam lekarza. W dzisiejszych czasach niejednokrotnie w gabinetach prywatnych nie na takiej atencji na pacjenta. Widać że chce postawić diagnozę A nie tylko przepisać lek i to wszystko 🙂🙂🙂🙂

Widać że chce postawić diagnozę A nie tylko przepisać lek i to wszystko 🙂🙂🙂🙂

Bezbłędna diagnoza,właściwie dobrane leki już po kilku miesiącach przywróciły mnie do normalnego funkcjonowania -to prawie cud! polecam z całego serca!

Indywidualne podejście do pacjenta, ostrożne stosowanie leków, wizyty nawet w niestandardowych porach. Wiedza ogromna, nie tylko z zakresu psychiatrii. Bardzo dziękuję i z czystym sumieniem polecam osobom, które potrzebują lekarza a nie tylko wypisania recepty.

Na wszystkie zadane pytania odpowiedziałam TAK ponieważ jest to szczera prawda. Jestem bardzo mile zaskoczona wizyta u Doktora, od wejścia do gabinetu poczułam się jak na spotkaniu z dobrym znajomym.Kompletny , zdecydowanie daje odczuć że słucha co się do niego mówi,jako jedyny lekarz zwrócił uwagę na rzecz o którą pytali poprzedni lekarze i tylko kończyło się na pytaniu,interesuje się pacjentem, jego przeszłością, jego rodziną. Bardzo serdecznie polecam tego Doktora...a może nie polecam bo im więcej osób tym mniej czasu będzie miał, a tego bym nie chciała :))) a poważnie to naprawdę polecam !
Ela W

Doktor Sznajdrowicz w czasie leczenia wykazał się ogromną wiedzą z różnych dziedzin medycyny.Bardzo mi pomógł, zostałem wysłuchany oraz zrozumiany, Pan doktor poświęcił mi bardzo wiele czasu, wzbudził u mnie swoje zaufanie przez co mogłem opowiedzieć mu o wszystkim co w życiu mnie spotkało. Potrafi stworzyć wspaniałą atmosferę i zlikwidować "barierę". Zastosowane przez niego leki zadziałały, jestem w pełni usatysfakcjonowany ! Bardzo polecam Pana Doktora.

Kompetentny, uprzejmy, ostrożnie podchodzi do zastosowania leku. Zdecydowanie polecam dr Sznajdrowicza. Ewa J.

Od kilku lat dr Sznajdrowicz leczy moją córkę. Jest bardzo kompetentny, cierpliwy i serdeczny. Widoczne wyniki leczenia. Polecam. Mariola A.

empatyczny kompetentny uprzejmy. Poswieca duzo czasu dla pacjenta.Swietnie wspolpracuje z pacjentem w celu zastosowania optymalnej terapii

Najlepszy lekarz i bardzo dobry człowiek. Oddany pacjentom, uważny, empatyczny.

Najlepszy lekarz i bardzo dobry człowiek. Oddany pacjentom, uważny, empatyczny.

Doktor Sznajdrowicz potrafi słuchać ,nie odwala "pańszczyzny" i wzbudza zaufanie.W pełni polecam tego lekarza.