Mariusz Trystuła

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.85
15 opinii

Wspaniały specjalista. Mam pełne zaufanie do metody leczenia.Polecam

Zdecydowanie polecam. To jest właściwy człowiek na właściwym miejscu. Potrafi zrobić to, czego inni się nie podejmują.

bardzo dobry i kompetentny lekarz, jedyny minus to to, ze umawiajac sie na konkretna godzine trzeba czekac nawet z 1,5h dluzej.. ale efekt leczenia zdecydowania zadowalajacy.

Fachowiec w swojej dziedzinie ,rzeczowy i kompetentny lekarz.Miły i kulturalny w stosunku do pacjenta.

Właściwy człowiek,na właściwym miejscu.....

Chciałabym żeby wszyscy lekarze tak solidnie i skutecznie zajmowali się pacjentem jak dr Trystuła.

Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek.

Kiedyś też myślałem że pan doktor jest taki dobry,bo pomógł mi kilkanaście lat temu,ale dolegliwości powróciły więc udałem się do niego ponownie.Czekałem tylko półtorej godziny dłużej, bo pan doktor przeprowadzał zabieg przez półtorej godziny. OK. Po to jest lekarzem ale niech nie zapisuje pacjentów co 30 minut jeżeli wie że ma taki zabieg w planie. Zbadał mnie ok.Przepisał leki po których dostałem egzemy(ściśle maści)a gdy do niego zadzwoniłem to powiedział że to się zdarza i są przecież inne leki.Odstawiłem maści ale to nic nie dało bo uczula mnie widocznie też któryś z innych leków które mi przepisał ale jak powtórnie do niego zadzwoniłem to w sposób dosyć niemiły powiedział że nie będzie ze mną rozmawiał bo nie ma czsau. Ja rozumiem że jest zapracowanym lekarzem ale nie będę czekał miesiąc na wizytę i płacił za zmianę leków.Poza tym nie zaproponował mi wogóle żadnego zabiegu a przecież byłem w ośrodku terapii laserowej.Mógł chociaż powiedzieć że jak się podleczę to wtedy będę mógł liczyć na inne leczenie ale widocxnie nie wszystkich to dotyczy. Nie wiem czy tylko mnie tak potraktował ale nie wydaje mi się w porządku.

Fachowiec w pełnym tego słowa znaczeniu. Oby takich było więcej!!!!!!!

Jest naprawdę super lekarz, polecam go chorym. Byłem kilkakrotnie jego pacjentem i nigdy się na jego umiejętności i fachowości nie zawiodłem.

SUPER LEKARZ.POTRAFI PACJENTA OTOCZYĆ OPIEKĄ. POLECAM !!!

kompetentny, bardzo kulturalny, miły stosunek do pacjenta /co jest ważne szczególnie w przypadku osób starszych/, szczerze polecam

POLECAM SUPR LEKARZ. NIE TRAKTUJE PACJENTA PRZEDMIOTOWO. WARTY POLECENIA

JEST NAPRAWDĘ DOBRY I NIESŁYCHANIE KULTURALNY , POLECAM!!!

To człowiek, dla którego pacjent zawsze jest na pierwszym miejscu

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny