lekarz Mariusz Walkowski

Zdecydowanie polecam Pana dr, jeszcze nigdy nas nie zawiódł. Jest to lekarz kompetentny, uprzejmy, skrupulatnie badający pacjentów i słuchający rodziców. Polecamy 👍👍👍

Zdecydowanie polecam Pana dr, jeszcze nigdy nas nie zawiódł.
Polecamy 👍👍👍

Pan Doktor Walkowski to osoba godna polecenia. Pełen profesjonalizm, rzeczowy i kompetentny. Pan Doktor ma cudowne podejście do dzieci. Miły i sympatyczny. Świetny fachowiec! Prawdziwy lekarz z powołania. Tłumaczy cały przebieg leczenia dziecka. Poświęca tyle czasu ile potrzeba i cierpliwie odpowiada, na każde zadane pytanie, udzielając rzetelnych informacji.

Świetne podejście do dzieci, do tego bardzo rzeczowa porada lekarska i wysoka kultura osobista. Serdecznie polecam ☺️

Jest ok, ciepły człowiek, nie mówi dużo, ale taki jego typ, potrafi zachęcić do pozytywnego myślenia, za żartować :) co do jego podejścia do dzieci, nie jest złe :)

Mam mieszane uczucia co do pana Mariusza. Miły, sympatyczny, z podejściem do dzieci owszem. Na pierwszy rzut oka zna się na rzeczy. Ale denerwuje mnie, że na wszystko przepisuje antybiotyk. Zgłaszam się do Niego z dziećmi przy pierwszych niepokojących objawach i spoko nic się nie dzieje. Dostajemy sól fizjologiczną i Nasivin a "jak coś się rozwinie to zastosujemy antybiotyk". I tak się kończy. I wkurza mnie to bo przecież są jeszcze inne metody leczenia. Ale to ja mam o tym mówić lekarzowi?

Pan doktor w szpitalu doglądal mojego maluszka po porodzie. Stwierdzam, że to Chyba lekarz z powolania, dokładnie bada maluszki, wyjasnia wszelkie wątpliwości, przy kazdej wizycie upewnia się czy mama ma jakieś pytania. Do tego bardzo uprzejmy , z podejściem do dzieci! :)

Polecam Pana doktora Walkowskiego z czystym sumieniem :) Bardzo rzeczowy, wyważony, miły i skuteczny!!! Wyleczyl moją ukochana Lenkę :) Do tego bardzo ludzki i wyrozumiały. Wspaniały człowiek!

Lekarz godny polecenia.Rzeczowy ,poświęcił córce dużo czasu.Odpowiada na dodatkowe pytania.Szczerze polecam.

Uparł się na skazę białkową (pierwszy raz widząc nasze dziecko na oczy) namawiając do zmiany mleka, na szczęście zaufana dermatolog stwierdziła atopową skórę i wyleczyła "robioną" maścią i emolientami w 3 dni. Brak obycia w relacji z rodzicami i dziećmi. Próbowałem dwa razy. Nie skorzystam ponownie.

Miałam przyjemność trafić na Pana doktora podczas niedzielnego dyżuru. Poświęcił mi sporo czasu, dokładnie przeprowadził wywiad, skierował na badanie ekg i na dalszą diagnostykę. Jest bardzo uprzejmy, opanowany, cierpliwy, z łatwością nawiązuje kontakt z pacjentem, szuka przyczyn dolegliwości. Szczerze polecam.