lekarz Mariusz Witczak

2,9
2,8

Małgorzata

07.04.2016

Lekarz bez ludzkich uczuć!!!!!zdania nie zmienię!Wyprosił wygonił rodzinę na 3 godziny przed jej zgonem.Nie pomógł płacz,prośby powiedział ,że cyt.przecież ludzie umierają!Tak ludzie umierają ale to była moja ,nasza mama nie ludzie!!!to sprawa indywidualna to najukochańsza osoba.Nie zrozumiał nie dotarło niestety do doktora.Po 3 godzinach zadzwonił ,że mam zmarła......tak się się zdarzyło ...tak powiedział i słowa się spełniły!Szok dla dzieci...dla doktora ludzik który zmarł bo przecież ludzie umierają!

Ewa

03.09.2015

Dobry, ciepły człowiek. Bardzo konkretny i dokładny. Dla mnie nie musi być wylewny, ważne, że jest bardzo dobrym fachowcem. Nie postawił pochopnie diagnozy, zlecił dodatkowe badania. Szczerze polecam.

Kasia

21.07.2015

W mojej ocenie lekarz beznadziejny.Karze brać leki, po których guzki się rzekomo wchłonęły i stwierdza że koniec leczenia...na zawsze. Po kilku miesiącach wizyta u innego endokrynologa i co... Guzy są tak duże że biopsja a co dalej...to się nazywa profesjonalizm pana Witczaka.Pomijając jego traktowanie pacjenta.jak nie pasuje to wypad z gabinetu, i tak ma zbyt wielu pacjentów.

Kasia

05.01.2014

Byłam u pana doktora pierwszy raz i jestem zadowolona z wizyty. Nie jest to typ lekarza super wylewnego, ale bardzo wyczerpująco i cierpliwie wytłumaczył mi wszystkie moje niejasności związane z chorobą. Jedyny minus to dwugodzinne oczekiwanie pod gabinetem, mimo wyznaczonej wcześniej godziny-jest to duża niedogodność i musiałby to pan doktor zmienić. Ale poza tym z czystym sumieniem polecam.

Anonim

31.05.2013

Lekarz leczył mnie na niedoczynność stałą w wyniku operacji. Od 3 lat nie zauważył nawet na wizycie, że to jest nadczynność tylko ciągle mówi że mam niedoczynność i mam brać więcej eltroxinu. Po wieloletnich objawach sam doszedłem do diagnozy i żadnych więcej takich konowałów!!!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Zielona Góra"?

al. Solidarności 36 (Posum)
Poznań

ulica Wiśniowa 8
Piotrków Kujawski
Aldemed
Zielona Góra
Lekarska Przychodnia Specjalistyczna "Śródmieście"
Rynek 31/32
Żagań