Serdecznie polecam Dr. Włuska. Jestem młodą pacjentką, która miała nieprzyjemne doświadczenie z innym ginekologiem. Dr Włusek jest lekarzem z powołania :) Przyszłam do niego, ponieważ dość długo spóźniała mi się miesiączka. Lekarz zrobił cytologię, usg i przeprowadził świetnie wywiad. Przepisał mi tabletki hormonalne na wywołanie miesiączki. Lekarz jest delikatny i ma KULTURALNE żarty, można poczuć prywatność rozmawiając z nim, gabinet w Grodźcu również temu sprzyja. POLECAM! :)

Serdecznie polecam Dr. Włuska.

Potwierdzam wszystkie dobre opinie o dr Włusku. Bardzo kompletny i pomocny. Odpowie na każde pytanie z uśmiechem. Lekarz z powołania. Godny polecenia.

Moja opinia na tematat Dr Włuska mieści się w jednym zdaniu i tłumaczy wszystko. Lekarz z powołania.

Polecam!! Dr Włusek prowadził moje dwie ciąże. Każda inna i każda skomplikowana. Zawsze bardzo miły, wszystko wytłumaczy, pocieszy. U dr Włuska badam się od prawie 9 lat, nie zmieniłabym na innego lekarza :) z mojego polecenia chodzi do niego kilka moich koleżanek i są bardzo zadowolone, dodam, że dojeżdżają autobusem z innych miast. A to, że czeka się długo to tylko świadczy o tym, że dobry lekarz. Polecam z czystym sumieniem :)

Potwierdzam wszystkie dobre opinie o dr Włusku. Wszystko wytłumaczy, od a do z, doda otuchy, odpowie na każde pytanie z uśmiechem (a zaznaczam że zawsze mam przygotowany cały zestaw). To moja pierwsza ciąża wiec wyrozumiale siedzi i jak "babie na granicy" wyjaśni wszelkie wątpliwości. Mimo komplikacji natury fizycznej czekamy na szczęśliwe rozwiązanie :)

Konkretny i kompetentny lekarz. Bardzo pomocny i profesjonalny. Dobrze tłumaczy chorobę i leczenie. W razie potrzeby doda otuchy. Oddział, na którym przyjmuje nie jest zbyt nowoczesny, ale zespół lekarzy, którymi kieruje są godni polecenia. Pielęgniarki w większości to też siostry wielkiego serca.

Witam. Zacznę od tego że niektórzy tutaj mają problem z pojęciami. Wyrażenie opinii na czyjś temat nie polega na słowach "Dziwią mnie te pozytywne opinie" każdy ocenia według siebie i nie kieruje się opiniami innych. Żeby ocenić w tym wypadku lekarza trzeba go "poznać". Teksty właśnie tego typu są wręcz żenujące. W moim przypadku znam doktora Włuska ponad rok. Prowadził moją drugą ciąże i gdyby nie Pan doktor to niewiem jakby się to skończyło. Na USG prenatalnym okazało się że syn ma wadę serca. Gdy poszłam z wynikami do doktora uspokoi mnie i obiecał że będzie ok. 12 sierpnia urodziłam zdrowego chłopaka tak jak obiecał Pan doktor. Dla mnie to lekarz z prawdziwego zdarzenia i świadczą o tym kolejki które też przeżyłam.

Zdecydowanie polecam tego doktora, kompetentny, bardzo uprzejmy, da się z nim porozmawiać, wszystko wytłumaczy zdecydowanie polecam

Polecam najlepszy ginekolog. Oby było więcej takich lekarzy jak Dr Włusek .Jak narazie dla mnie jedyny najlepszy:-)Wszystko wytłumaczy. Dzięki Dr urodziłam śliczną zdrową córeczkę:-)

Konkretny i kompetentny lekarz. Bardzo pomocny i profesjonalny. Dobrze tłumaczy chorobę i leczenie. W razie potrzeby doda otuchy. Oddział, na którym przyjmuje nie jest zbyt nowoczesny, ale lekarze są godni polecenia.