lekarz Mariusz Wójtowicz

Polecam dr Wótowicza w 100%. Dzięki niemu jestem mamą 10 letniej córki. Jest bardzo dobrym lekarzem, który nie licząc czasu potrafi rozmawiać, tłumaczyć, jest bardzo sympatycznym i taktownym człowiekiem.

napisze krótko, dr Wójtowicz jest WSPANIAŁY :) polecam serdecznie, Mama Mikołaja :)

doktor wojtowicz wyleczyl mnie z silnych krwawien o wlos bylam przed smiercia dzieki niemu spowrotem istnieje dziekuje serdecznie

W 100 % profesjonalista a oprócz tego szalenie sympatyczny człowiek. Podejście do pacjentki rewelacyjne.

Odradzam jezeli niechcecie byc bardziej chore i miec pustych portfeli uciekajcie

bardzo kiepski, niekompetentny, nie znający się na rzeczy

bardzo kiepski, niekompetentny, nie znający się na rzeczy

Gorąco polecam . Kompetentny , życzliwy i uprzejmy .

Gorąco polecam . Kompetentny , życzliwy i uprzejmy .

Najlepszy i fachowy lekarz jakiego spotkałam.

Najlepszy i fachowy lekarz jakiego spotkałam.

Najlepszy ginekolog całej "kobiecej części" mojej rodziny. Niezastąpiony, dokładny, profesjonalny, godny zaufania, uprzejmy, spokojny, cierpliwy - to tylko niektóre z Jego zalet. POLECAM z czystym sumieniem!

POLECAM z czystym sumieniem!

Moi Drodzy, z całą odpowiedzialnością mogę napisać, ze Pan doktor jest rewelacyjnym lekarzem (dokładnie wszystko sprawdza, nie ogranicza się do diagnozowania na podstawie najczęściej występujących schorzeń, indywidualnie podchodzi do każdego przypadku, czasami nawet zleca badania jak sam mówi "na wyrost", w celu wykluczenia jakichkolwiek podejrzeń, autentycznie szuka najlepszych rozwiązań biorąc przy tym pod uwage samopoczucie, komfort, czy po prostu zdanie pacjentki.) Jest również rewelacyjnym człowiekiem. Ciepłym, pogodnym, cierpliwym (!), sposoben bycia sprawia, że nawet największe "ginofoby" nie stresują się wizytą :) Serdecznie polecam! Basia

Moi Drodzy,
Serdecznie polecam!